RES

Kit PTW in Europa

Recommended Posts

Unde gasesc un kit PTW in Europa?

Era un site polonez dar nu mai stiu care!

Aveti idee?

Unde gasesc un kit PTW in Europa?

Era un site polonez dar nu mai stiu care!

Aveti idee?

ai gasit kit g36 pt systema?

Mi se pare ca si airsot.ro au adus acum challenge kit systema PTW.
Dap .. unul la comanda ... am facut comanda din decembrie ... l-am luat eu .. multumesc airsoft.ro

ai gasit kit g36 pt systema?
Din cate stiu systema face doar M si Mp5

Am crezut ca gasesc ceva mai ok in Europa ... sa nu ma mai incurc cu vama dar s-ar parea ca cel mai bun pret e totusi la REDWOLF!

... s-ar parea ca cel mai bun pret e totusi la REDWOLF!
Intradevar ... dar eu am lucrat extrem de greu cu redwolf in legatura cu PTW-ul meu. Am apelat la airsoft.ro si m-au ajutat fara batai de cap cu toate ca am iesit un pic mai scump. Adica exact la pretul de pe site. Mentionez ca este doar kitt-ul fara baterie sau charger si doar cu un sector de 120bb's. Deci mai trebuie bagat ceva pe langa pretul kitt-ului.

Da man ... ti-am zis ca l-am luat eu ... faza proasta e ca mi-a venit cu cilindru m170 gri dar ii schimb arcul si mai comand un cilindru de 110 m/s

Cilindrii de la Max nu se potrivesc la SM, trebuie sa ii modifici un pic pt spurul de SM.

Rex vezi sa nu te frigi fara sa sti, pe redwolf sa ai grija ca free shipping ai doar la kitul in sine, daca mai adaugi baterie si incarcatoare platesti transport. CHiar si pt un inel pt curea daca il comanzi in + fata de kit vei plati transport. In afara de kit cauta sa cumperi restul de accesorii cuplate pe comenzile comune.

Mersi!

De la ei ma intereseaza doar Kitul restul se gasesc in alta parte mult mai ieftine.

Ex.

- baterie ... EP in Romania.

- maguri (Vanaras) - Rsov

alte cacaturi se mai gasesc!

@Crazy.Bullet fotografia asta o cautam cand ti-am dat reply mai sus, dar acum am gasit-o.

PTW.Cylinders.small.jpg

Cel gri e de SM, cel albastru a fost pus pe SM si se vede cum a muscat din el.

Pfff Haya ... si eu ce fac? Ca am doar gri .. stiu ca pot schimba arcul in el cu unul mai mic dar ma intereseaza si ceva pt. CQB. Exista cilindri mai mici pt. SMAX sau se modifica astia de MAX cum ai zis mai sus?

Daca ai SM iti cumperi tot cilindru de SM si pui arc de la MAX in functie de viteza 90,110,130. Iti aratam poza sa nu faci greseala sa cumperi si cilindru de la Max.

ma bag si eu asa...

din cate stiu pentru SM ai si cilindru de 90 daca vrei sa cumperi unul original si complet, dar nu fabrica viteze intermrdiare. daca vrei o anumita vieza cumperi arc si il inlocuiesti in unul din cilinrele asta.

din cate stiu pentru SM ai si cilindru de 90 daca vrei sa cumperi unul original si complet
Eu am cumparat ASTA. Daca tie ti se pare ca nu e original atunci iti recomand inca un pic de documentare. Nu am gasit cilindru de 90. Pe site scrie ca are 460 fps (by default) dar cand am primit kittul ...surpriza ... cilindru gri de 170 m/s. Mai precis 173 m/s pe crono. Normal ca o sa schimb arcul, dar m-ar interesa si o sursa de unde sa il iau. Daca are careva un arc de systema PTW de 120-130 m/s si il are de dat sa ma caute. Multumesc.

La partea cu "originalul" se referea la cilindrul care vine din fabrica montat de 90mps http://en.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3177

Daca le dai un mail sa ii intrebi pt cilindrul SM daca e compatibil

m90 http://en.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2244

m110 http://en.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2245

m130 http://en.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2246

mersi haya de lamuriri.. asta vroiam sa zic dar... missunderstandings

bullet, daca vrei sa faci comanda de la asgshop.pl poate ne combinam ca mie imi trebuie niste garnituri... de cateva grame acolo si cativa leuti ca nu merita sa fa comanda separat...

ce zici?

mersi haya de lamuriri.. asta vroiam sa zic dar... missunderstandings

bullet, daca vrei sa faci comanda de la asgshop.pl poate ne combinam ca mie imi trebuie niste garnituri... de cateva grame acolo si cativa leuti ca nu merita sa fa comanda separat...

ce zici?

DA /// vad ca e la polonezi .. am omul in club care aduce de la polonezi free transport .. sa vad daca ajunge si la astia si ne-am scos ...

Cred ca alecu , Artistu' si nashu au mai comandat de la ei pt ale lor. Iti raspund destul de rpd si la maiul-uri.

cu mailurile e adevarat ce zici. i-am testat acu vreun an cand cautam sa imi iau PTW-ul, dar am luat de la Redwolf. acu ma intereseaza doar 4 garnituri si nu as da vreo 20 eur daca nu mai mult, pe transportul a 10 grame sau cat sunt alea. din HonKong am platit cam 100 USD pe colet de 5 kg. si a facut 2 zile. daca chiar ies bine la transport, as mai lua si un arc ca nu e greu. apropo bullet poate il vinzi pe-al tau ala de 170...

Da mate ... ti-l vand daca il vrei .. e nou ... ti-l dau la pretul unuia de 130 .. macar nu mai am eu cheltuiala ... da-mi linkul cu ce garniturile pe care le vrei dar urgent ...