adibeme

(19.10-24.10)2009

Recommended Posts

Daca vrea cineva sa jucam sambata 24.10 sa isi spuna opinia pls

Edited by Guest

Eu mi-as misca oasele ruginite si simbata daca ma primeste cineva in masina sa ajung la joc.Important este sa stim daca ne adunam macar 4-5 sa nu ne trezim degeaba dimineta(care dupa bautura,care dupa sex salbatic )Fireste nu e cazul meu .

Stabiliti ora si locatia va rog si sa anunte cine vine , eu am loc in masina pentru cel putin 3, sau mai mult daca acceptati portbagajul

numai bine tuturor , va salut.

Eu unul propun Midia si ora de intalnire 9 sau 10 , 10 ar fi mai bine sa dormim si noi sambata.

P.S.(daca vi Batrinu si tu si malvado cu mine si Dan suntem deja 4 si cred ca o sa vina si Tibi si Kandriu) dar sa vorbim daca mergem dimineata la 9-10 sau mai bine pe la 14:00)

Baieti,nu stiu cum stati voi cu sculatul pardon trezitul de dimineata dar parca tot dimineata este mai bine.Eu as propune 9:30 intilnirea la Petrom si atunci sa stabilim si locul.Daca nu,nu(vezi legea negarii negatiei)

Suntem 5 care mergem , ora din punctul meu de vedere 9:30 e perfecta si plecarea sa fie la 9:45-10:00 cel tarziu. Eu propun Midia.Va rog daca se poate cine are chef si este liber, sa scrie pe forum, sau daca e de acord sa vina direct la locul de intalnire. Si inca ceva sa anunte cine vine cu masina ca sa si avem locuri.Eu vin cu Dan si am 3 locuri libere.(sau 2 avand in vedere ca Batrinul are rezervare )

P.S. : As vrea sa vina cat mai multi dar vad ca multi dau raspunsul: Nu vine nimeni, asa ca de ce sa vin...

Daca gandim asa nu o sa ne mai adunam decat in Duminicile cu soare si 25-35 grade afara, fara vant fara ploaie. Vad o lipsa de chef de joc, si n-am venit eu sa revolutionez regulile si obiceiurile pe aici da nu inteleg de ce si sunt neplacut surprins, dar poate ca trebuie sa ma impac cu ideea. Nu voi mai scrie nimic legat de lucrurile astea ca deja consider ca am dezbatut prea mult si imi cer scuze daca am deranjat cu asta mai ales fiind nou.

Va multumesc

eu nu stiu daca pot sa vin sambata , dar tin sa iti explic ca temperatura perfecta dpmdv este intre 10-15 grade , dar s`a jucat airsoft si la 0 si sub 0 grade , s`a jucat a doua sau a 3-a zi de craciun , in fiecare duminica s`a jucat daca nu a plouat(cum a fost duminica trecuta) s`a jucat si in 6-8 jucatori si a fost foarte ok , cred ca ai nevoie de rabdare...... toata lumea dorea sa joace airsoft 24 de h la inceput (si inca doreste ,dar asta nu inseamna ca are si timp...)

eu nu stiu daca pot sa vin sambata , dar tin sa iti explic ca temperatura perfecta dpmdv este intre 10-15 grade , dar s`a jucat airsoft si la 0 si sub 0 grade , s`a jucat a doua sau a 3-a zi de craciun , in fiecare duminica s`a jucat daca nu a plouat(cum a fost duminica trecuta) s`a jucat si in 6-8 jucatori si a fost foarte ok , cred ca ai nevoie de rabdare...... toata lumea dorea sa joace airsoft 24 de h la inceput (si inca doreste ,dar asta nu inseamna ca are si timp...)

ai dreptate!!!!

Suntem 5 care mergem , ora din punctul meu de vedere 9:30 e perfecta si plecarea sa fie la 9:45-10:00 cel tarziu. Eu propun Midia.Va rog daca se poate cine are chef si este liber, sa scrie pe forum, sau daca e de acord sa vina direct la locul de intalnire. Si inca ceva sa anunte cine vine cu masina ca sa si avem locuri.Eu vin cu Dan si am 3 locuri libere.(sau 2 avand in vedere ca Batrinul are rezervare )

P.S. : As vrea sa vina cat mai multi dar vad ca multi dau raspunsul: Nu vine nimeni, asa ca de ce sa vin...

Daca gandim asa nu o sa ne mai adunam decat in Duminicile cu soare si 25-35 grade afara, fara vant fara ploaie. Vad o lipsa de chef de joc, si n-am venit eu sa revolutionez regulile si obiceiurile pe aici da nu inteleg de ce si sunt neplacut surprins, dar poate ca trebuie sa ma impac cu ideea. Nu voi mai scrie nimic legat de lucrurile astea ca deja consider ca am dezbatut prea mult si imi cer scuze daca am deranjat cu asta mai ales fiind nou.

Va multumesc

Hai ca sa o lamurim . S-a jucat airsoft in fiecare duminica de aproape doi ani ,indiferent de vreme ( de la -10 grade pana la+40 ) , de sarbatori , nunti , botezuri , cativa am traversat Europa pana in Suedia sa practicam sportul asta , am arat tara la toate evenimentele , acasa unii din noi mesterim la arme toata ziua sa obtinem viteza perfecta , precizia necesara ,eu dupa ce am asamblat un gerbox v2 am facut baie si au ramas saibe prin cada.Asa ca nu te grabi sa faci afirmatii cu privire la gradul de implicare al jucatorilor pt ca ai fost o data la joc . Eu zic sa o iei usor sa ne cunosti intai , George si-a spart dintii si continua , Sandu si-a umplut un ochi de cioburi de a ajuns la urgenta si joaca in continuare ...si exemplele pot continua.

Te asteptam la joc , da dovada de fair play si daca esti dedicat mergi cu noi la evenimente , pregatim si Suedia pt la anu pana atunci capeti experienta necesara.

prezent. o ora finala?? 09.00 , sau 14.00 ?

PS. cateva bile gasesc la cineva?..., si un loc in masina ?(acum stau in cta. ,la groapa..)

prezent. o ora finala?? 09.00 , sau 14.00 ?

PS. cateva bile gasesc la cineva?..., si un loc in masina ?(acum stau in cta. ,la groapa..)

ora 9:30 petrom pescarie . bile cred ca se gasesc si loc vino la petrom ca sigur trebuie si d-ala sa gasim