Wingsofwrath

Bateria 9-10, 1 octombrie.

Recommended Posts

Okay, am fost multi, a fost frumos, dar nimeni nu comenteaza nimic?

Am vazut o multime de aparate de fotografiat, si am avut chiar reporteri de razboi, care si-au riscat pielea sa aduca imagini din inima conflictului... Pe cand pozele?

Ma tem ca fotografii nostri au fost rapiti de o factiune terorista care actioneaza sub umbrela Mu'ad Ibn Harkonnen, aliata a gruparii Al-Qaida.

Va trebui sa organizam o actiune de salvare

Salutam oferta de ajutor a Lupilor din Carpati pentru ca, desigur, doar lucrul in echipa va duce la recuperarea ostaticilor (sau cel putin a pozelor)

Deci, cred ca am descoperit o prima hiba in aura de mister a acestei organizatii oculte pana acum.

Dupa cum se poate vedea, se confrunta cu probleme ideologice majore;

numele denota un dualism intre cultul lui Muad'dib si imperialismul despotic Harkonen.

Propunerea mea este sa initiem negocieri cu ambele curente din interiorul organizatiei, dezbinand astfel intregul si paralizand puterea operationala.

Dupa ce deslusim structura eliminam elementele radicale si o subjugam in folosul nostru, folosind-o pentru operatiunile "umede" .

>:)

Bai da multa palavrageala degeaba

Chiar trebuie sa mai asteptam inca o saptamana ca sa putem vedea pozele???????????

Si probabil atunci nu vor mai fi de actualitate!

Btw. ati vazut fotografiile de la Bacau???

da, mi-a cam placut Dune...

se pare ca au eliberat un ostatec, care a intins-o direct la servici si acum e mult prea ocupat

Caut neconsolat Hunter(s) (of/for) Dune. Se pare ca e scrisa pe cronologia si notitele complete ale lui Frank Herbert de fi-su !