sd3250

jocuri in cluj

Recommended Posts

ca sa fie clar: in fiecare duminica de la ora 11 ne intalnim in padurea hoia la scena doi sau dupa "dune" (dupa scena e un loc amenajat pentru biciclete)

Sal....

Absolut "nou in bransa", in rest shooter inrait, ninja pe motor, am si un arc compound de vantoare... (cu acte si permis de la militzie).

Am citi cate ceva pe aici si as vrea sa pun cateva intrebari.

In primul rand mi-am comandat un CZ 75D CO2 fara BB si il astept cu nerabdare. Primul si momentan singurul.

Despre distractiile sau competitiile de airsoft de la Cluj... se organizeaza doar in cadrul unui club, sau intre prieteni, cu invitatie, este la liber...(cine vine ne e prieten si il integram), unde gasesc cateva detalii?

Cum se poate participa? Ce arme trebuie sa am? .... ETC... detalii dinastea unde as gasii? sau cine e destul de bun sa mi le impartaseasca?

Mersi anticipat

Sal....

Absolut "nou in bransa", in rest shooter inrait, ninja pe motor, am si un arc compound de vantoare... (cu acte si permis de la militzie).

Am citi cate ceva pe aici si as vrea sa pun cateva intrebari.

In primul rand mi-am comandat un CZ 75D CO2 fara BB si il astept cu nerabdare. Primul si momentan singurul.

Despre distractiile sau competitiile de airsoft de la Cluj... se organizeaza doar in cadrul unui club, sau intre prieteni, cu invitatie, este la liber...(cine vine ne e prieten si il integram), unde gasesc cateva detalii?

Cum se poate participa? Ce arme trebuie sa am? .... ETC... detalii dinastea unde as gasii? sau cine e destul de bun sa mi le impartaseasca?

Mersi anticipat

cine vine e bine venit, cat timp respecta minimul de bun simt:) mai multe detalii pe: http://lupii.110mb.com/forum/index.php

locatia s-a schimbat daor, e in cheile baciului, daca esti ninja pe motor e simplu, la replici... sunt si pe gaz si electrice si spring, deci fiecare cu ce are, acu noh fara arcuri/arbalete sau chestii cu aer comprimat:)

buna, recent am intrat si eu in scena airsoft, sunt din cluj, am 2 seturi de arme si sper sa imi mai anturez ceva prieteni sa isi cumpere, dar momentan, nu prea stiu nici locuri de joaca si nici nu prea am cu cine sa ma joc.

ma gandesc ca sunt mai multe grupuri si grupulete care se joaca sau mai multi singuratici care trag la tinta, dracu stie.

suna interesant si duminica la 11 la hoia dar nestiind pe nimeni nu vreau sa apar acolo ca musca, hai sa socializam si noi putin si sa vedem cum sta treaba in cluj

buna, recent am intrat si eu in scena airsoft, sunt din cluj, am 2 seturi de arme si sper sa imi mai anturez ceva prieteni sa isi cumpere, dar momentan, nu prea stiu nici locuri de joaca si nici nu prea am cu cine sa ma joc.

ma gandesc ca sunt mai multe grupuri si grupulete care se joaca sau mai multi singuratici care trag la tinta, dracu stie.

suna interesant si duminica la 11 la hoia dar nestiind pe nimeni nu vreau sa apar acolo ca musca, hai sa socializam si noi putin si sa vedem cum sta treaba in cluj

Jocurile se tin acum in Padurea Baciu de la ora 10:00. Acolo isi fac jocurile cei din Renegades + Lynx. Regulamentul de joc (in cazul in care l-ai citit) este aici. http://airsoftrenegades.ro/forum/viewtopic.php?f=17&t=371

Pe forumul ala se si anunta jocurile de duminica ( nu prea obisnuiesc sa posteze aici pt jocurile duminicale) asa ca fa-ti un cont pe forum si prezinta-te acolo. Sunt baieti faini .. presimt ca o sa va imprieteniti repede .

Buna,de curand am intrat si eu randul pasionatilor de airsoft. M-ar interesa si pe mine mai multe informatii cu privire la locatile din CJ unde se fac intalniri,se organizeaza jocuri si se discuta "face to face" despre replicile pe care le detinem.Va multumesc!