Sign in to follow this  
sharpE

am questii de vanzare

Recommended Posts

insera-mi-as falusu in chinezi.

mai exact in aia de la ebaybanned

ok. mi-a venit coletu'. am cateva chestii care nu mi se potrivesc, plus 2 perechi de ochelari pe care nu le-am comandat

deci, vand:

- uniforma multicam, size "small regullar"

- uniforma multicam, size "large regullar"

- sapca marine patrol multicam, size 60

- ochelari 1 - vanduti

- ochelari 2 - vanduti

cam atat. le ofer pe aici, poate le vrea careva. daca nu, le pun la sectiunea vanzari...

preturile sunt exact alea de pe site. itemele sunt noi, marti 02.12.2008 le-am ridicat din vama.

din fericire mai sunt si questii care mi se potrivesc in cutiutza aia :D

Edited by Guest

sa nu dai pls ochetii ... nici unul dintre ei, tre neaparat sa-i vad ca am nevoie de ocheti de culoare alba si daca astia au mai multe culori cu atat mai bine ... mersi

numai bine eu sunt mai mult interesat de perechea numarul 1

Tud, ai grija totusi pt ca sunt chinezarii dupa cei de la Guarder. Inainte sa iesi cu ei la joc testeaza-i, better be safe than sorry.

multam haya, chiar nu am vazut ca sunt "replica" oricum nu cred sa-si faca ebb numele de cacat cu ochelari de protectie care nu protejeaza... daca ii iau e pt forma si ca au mai multe lentile nu mai suport sa trebuiasca sa nu mai joc cu 30 de ora inaintea celorlalti doar pt ca am ochelari negrii ... daca ii iau clar ii testez ... oricum si in momentul asta folosesc niste "no-name"-uri care nu au nici cea mai mica problema ...

V-as ruga sa folositi doar rubrica de vanzari. Indiferent daca vindeti doar regional, specificati.

Si nu faceti 2 topicuri pentru acelasi lucru in subforumuri diferite. Adica acesta e identic cu cel de la accesorii

Consider yourself warned. Locked. Continuati unde trebuie, sharpE ai acolo buton de edit daca e nevoie sa modifici postul de la Vanzari accesorii.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this