Sign in to follow this  
jamal yari

خرید سوله

Recommended Posts

گروه‌های مختلف صنعتی و تولیدی زیادی در حال فعالیت هستند که بسیاری از آن‌ها، در مکان فیزیکی نامناسبی مستقرشده و مشغول کار با حداقل امکانات هستند. حال‌آنکه همگان می‌دانند که خرید سوله به‌عنوان فضای کار مناسب و مجهز، یکی از اصول زیر بنایی لازم برای ایجاد رشد و توسعه در هر کسب‌وکاری به‌حساب می‌آید. تا همین چند سال قبل هم شاهد حضور پراکنده و بی‌نظم پیشه ترجمان و تولیدکنندگان صنوف مختلف در سطح شهرها و در کوچه‌ها و خیابان‌ها بودیم. اکنون اما به دنبال برنامه‌ریزی‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت و اقدامات سازمان شهرک‌های صنعتی، اقدامات مناسبی در مدیریت این نابسامانی به‌عمل‌آمده است.

سوله درواقع یک سازه فلزی است که به دلیل مزایای بسیار خصوصاً هزینه بسیار پایین در بسیاری از زمینه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. ازجمله متداول‌ترین و پررونق‌ترین برنامه‌هایی که منجر به رونق زیادی در خریدوفروش کانکس شده است:

استفاده از سوله در ساخت مرغداری: برای ساخت مزارع مرغداری، خرید سوله مناسب‌ترین گزینه است، زیرا این سازه‌ها تهویه بسیار خوبی دارند که منجر به مناسب‌ترین شرایط برای روند جوجه ریزی و مرغداری می‌شود. البته باید توجه داشت که سوله‌های طیور از ویژگی‌های خاصی برخوردار هستند، به‌طوری‌که این سوله‌ها بر اساس اصول جداگانه طراحی، اجرا و ساخته می‌شوند.

منبع : https://bit.ly/33MB9Yx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this