Recommended Posts

Salutare tuturor! 
Din pacate timpul si familia nu-mi mai permit sa ma bucur de acest hobby, n-am mai iesit la un joc de mult timp asa ca am decis sa vand tot ce am, lista mai jos:

-  Pistol full metal replică Taurus, double action, semi/full auto, blowback. Functioneaza cu capsule Co2. Urme de folosire, in rest functioneaza fara probleme.

- Colt m16 a3 cu 1 încărcător, fara baterie. Trebuie inlocuit un inel (poza si link 4,77$ pe Aliexpress), trebuie si handguards - daca le gasesc pe cele originale le adaug.
https://www.aliexpress.com/i/33019316943.html?spm=2114.12057483.0.0.30f53099r2hBoG&fbclid=IwAR2yf6h1ynjViX0IIlGz0U_NJSKth5_d2dNgdeq-cUp6A0ouslamy9_-5Io
- Hk 416 cu 3 încărcătoare + baterii 1400 mA Lipo. Functionala, singurul defect inchiderea patului unde intra bateriile are piciorusele rupte, trebuie inchis cu scotch sau inlocuit.
- doua BB loaders

- Dot sight (plastic) - fara baterii

- Charger http://www.scopeandlaser.com/?sp=&p=6&cat0=49&cat1=175&cat2=&id=15618&new=&more=&s=b7f4a93eecd27ebd6cd2ddb7969be043&lang=en
- Bile 1,5 pungi

- Ham pistol (in partea dreapta incape BBloaderul)

Cutia de transport NU se vinde. 

Pret pentru tot 1100 de lei. Pe bucati discutam in functie de ce cumparati. Locuiesc langa Bucuresti, replicile se pot vedea oricand si se vand asa cum sunt.

4.jpg

12.jpg

7.jpg

2.jpg

3.jpg

1.jpg

9.jpg

11.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

6.jpg

10.jpg

5.jpg

8.jpg

Edited by ApocalypseNow
am adaugat pret, am re-ordonat poze

gasisi handquards-ul pentru M16? si de ce e legat uper-ul de lower cu banda adeziva?