andrei_o

Vand tot ce am... (topic replici)

Recommended Posts

Din 2014 pana in prezent nu am mai practicat airsoft (am fost ocazional la 2-3 demonstratii si atat), inseamna ca e gata (motive medicale, personale, dar si alte pasiuni + timp limitat). Am facut airsoft din 2009 pana in 2014. 

Am (inca) "jucarii" si echipamente. Nu le mai folosesc (ce folosesc - pastrez), si nu le pot vinde pe OLX, ca golani sa ma intrebe cum le poti modifica sa "dobori avioane".

Nu ma imbogatesc din vanzare, nici nu o sa-mi "scot banii", o sa incerc sa pun preturi decente, nu pot sa le dau degeaba.  

Fotografiile sunt facute cu telefonul. La cerere fac si altele, mai de detaliu, si dau, desigur, orice amanunte.

p.s. acolo unde nu specific defecte, e pt ca nu sunt :)))

Legenda:

// pozele sunt numerotate de la E1 (echipament 1), respectiv R1 (replici 1) la ...cat e nevoie, iar literele a, b, c.... reprezinta mai multe imagini sau lamuriri la aceleasi item-uri/poze. Am facut si poze la mai multe lucruri deodata, ca sa nu fac prea multe.

R1. pistol electric, cyma p226 aep. - SOLD

R2. Replica M9 beretta - KJW. SOLD

R3. Replica Glock 17 gen. 3 - TokyoMarui.

Luata sh cu 900ron. Dupa cateva jocuri , am vazut ca se crapa mansonul (plastic) si am achizitionat altul, tot original TM. Acum cel nou e impecabil, nu s-a mai tras cu el decat decat de proba, are catarile albe originale U shaped.

Il dau si pe cel vechi, fisurat fata/spate, dar functional, cu catari dotted cu fosforescenta (night sights). Cred ca filetul catarii spate la dotted night sights e fisurat si posibil sa nu tina. De verificat.

Replica vine cu 2 mag-uri, ambele nu scapa gaz, si 2 portincarcatoare molle elastice. Folosite pe incarcatoare de pistoale reale in poligon, inca put a praf de pusca :))) 

+ 1 tub gaz 144a (special pt replici Marui)

Bonus toc de curea Wolfy (folosit in poligon cu g17 si g34).

800 - Pret NOU 750RON (de nou, daca aduni maguri, piese, holstere, ajungi la ~1800)

R3.thumb.JPG.1b588f8f520a1755271c5fde50e6a8da.JPG

R4a/R4b/R4c/R4d. Replica P90TR cu amortizor --SOLD--

R5. Replica M15A2 ---SOLD-- 

R6a/R6b/R6c. M4A1 Tokyo Marui.

Ca upgrade-uri, are teava de precizie, cilindru si cap cilindru schimbate, arc de 110. Mufe deans!!! Fara defecte, vopsita camo.

- Vine cu Red-dot-ul, care, cum se vede si in poza, functioneaza ca in prima zi.

- Vine cu 2 incarcatoare hicapa si cu 2 mid. Trei sunt vopsite pt identificare, unul nu este vopsit (partea vopsita e cea care intra in arma, se vede doar cand mag-ul e pe jos/scos).

- Vine cu charger smart nimh/nicd Kalashnikov si cateva baterii de test (nu mai tin cine stie ce). Incarcatorul face charge/discharge, are toate accesoriile + ce i-am mai facut eu, ca sa poata incarca si deans, si tamya mare/mic, si pe crocodili, si baterii de aep. DOAR pt ni-cd si ni-mh. Inclusiv pt alimentare auto. In cutie originala, cu instructiuni

- Bonus: 2 gume Guarder noi, una neagra si una rosie.

- Bonus Sling bunjee OD 2 points sling pt pusca. Are usoara uzura pe carabine (a mai sarit vopseaua), altminteri e ca nou.

- Bonus genunchiere /cotiere negre. Plus ce o mai fi prin cutie (bb loader, instructiuni, bile)

1200RON (nou cam 1800-2000 cu totul)

R6a.JPG.a8953f8b63e12cfc27756a439063d5f9.JPG

R6b.thumb.JPG.90e9df599a38a6dcf4ab203ff369bfa3.JPG

R6c.thumb.JPG.29c6240f3a211b6cb37efb8ced458a43.JPG

R7. DE m56a shotgun - SOLD- .

R8a/R8b. Sniper clona VSR - Cyma MB03, original negru, vopsit de mine camo. - SOLD

R9. Flip-up front sight.

KingArms. Nou, in ambalaj.

50 RON

R9.thumb.JPG.1322ad42ba2cecd661fe431d98d0223c.JPG

R10. Mid-cap-uri Vietnam - SOLD 

R11a/R11b. Motor ax lung Systema.

Japan. Nou nout, in cutia originala, sigilata. 450 RON (nou 9800Yen + transport, deci cam 100EUR)

R11a.thumb.JPG.60ec1a8c6f51b8315f7f1b855d29314e.JPG

R11b.thumb.JPG.b21d466ec7aba83023559230fc3d3be0.JPG

Transport pe chetuiala MEA, cu curier rapid, ramburs. (mai putin la flip-up sights, unde cumparatorul plateste transport).

Nu trimit cu posta. Din motive de timp si lipsa de incredere.

Transport personal unde se poate. Eu sunt in Targoviste.

Negociabil in limita bunului simt, intrucat preturile sunt mai mult decat decente.

R12a.JPG

R4a.JPG

R4b.JPG

R4c.jpg

R4d.JPG

Edited by andrei_o
(update)

P90mai este de actualitate? Ne auzim la un telefon, da numarul in privat te rog. Si da, am revenit din morti! :P

P90 rezervat pana mâine 

P90 revine la vanzare

Edited by andrei_o

Rezervat R5. Replica M15A2.

Atentie, nu s-a rezervat si smart chargerul aferent & sling-urile, cine vrea replica nu are nevoie si de acestea. 

Deci smart charger Kalashnikov + sling 1-2-3 puncte + 1 point sling still available.

Edited by andrei_o

On 5/9/2019 at 10:57 AM, andrei_o said:

R10. Mid-cap-uri Vietnam.

Un set (vad ca incomplet totusi, adica e lipsa un mag, s-o fi pierdut) de mid-cap-uri Vietnam de m4 / m16 si toate rudele lor. Plastic. De 130bb fiecare. Sunt 6 buc. NOI.

100RON /set.

R10.jpg.048672f861c8c00745e2eeacc9deb36a.jpg

Salut.

Daca astea mai sunt valabile, le doresc eu. Cum pot sa iau legatura cu tine ? Imi poti da un telefon pe PM ?

Mersi.

salutare, vesta olive mai este disponibila? nu am vazut nicaieri descriere sau pret, ms mult

16 minutes ago, Fendal said:

salutare, vesta olive mai este disponibila? nu am vazut nicaieri descriere sau pret, ms mult

Nope. S-a dat. Sorry. 

Salut. Dotul de pe P90 este de vanzare? Daca da,la ce pret? Stima!