Recommended Posts

IMG_20190318_125318.thumb.jpg.5f4eb575f48aa4a155db59d759323842.jpg

https://youtu.be/VAZJsNquvjo

Bocanci noi, de înaltă calitate.
- Sunt din piele groasă impermeabila, semi-rigizi fiind ideali pentru activități dure, rezistenta sporita la uzură.
- Tesătură rezistentă la tracțiune și abraziune.
- Căptușeală din membrană GORE-TEX, care permite piciorului să respire și nu lasă umezeala să patrundă în interior.
- Vârf și călcâi întărit, termoplastic.
- Talpă BASF (poliuretan și cauciuc), absoarbe șocurile, oferă izolare termică, este rezistentă la temperaturi ridicate și elastică la temperaturi scăzute, antiderapantă, rezistentă la abraziune, uleiuri, produse petroliere și acizi.

Fiecare pereche vine însoțită de un kit de întreținere compus din 4 componente:
- spray pentru impermeabilizare și curățare.
- perie.
- șireturi de rezervă.
- 1 pereche de tălpici suplimentar

Mărimile disponibile nr.36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48.
Mărimile care nu se află pe stoc, se livrează în 5 zile.
La cerere, se oferă detalii precum dimensiuni interioare bocanci, dimensiuni tălpicii, cost transport, sau alte detalii...
0744590626

Cu recomandare si de la mine, arata foarte bine si sunt exact ca in descriere! Urmeaza proba practica..revin cu amanunte.

Am rulat toata iarna asta cu o pereche, izoleaza destul de bine la temperaturi scazute si nici sa intre apa nu am patit. Talpa de asemenea pare sa fie copiata dupa cea Vibram.

Protectia la glezne este si ea foarte buna, per total nu am ce sa le reprosez.

Calitatea pare sa fie similara cu branduri high end gen Haix la aproape jumatate de pret, insa ramane de vazut si cum vor rezista in timp.

Pt mine 45 prea mare, 44 prea fix..s-a lasat pe lungime dupa cateva ore bune de purtare (in 2-3 reprize), dar pe latime inca lucram la acest aspect.. inca are sanse; per total, la pretul asta nu exista competitie.

Atentie: 44 Talan este 45 Salomon, de ex.

@Kuminte, vezi ca trebuie sa le faci "break in", la mine a durat cateva zile de purtare ca sa se mai lase. Eu nu am avut probleme cu marimea, port 42 si 42 am comandat, dupa o sapt au fost perfecti la potrivire.

• Like 1