30k

Antifoane MSA Sordin CC

Recommended Posts

Posted (edited)

Dupa cum spune si titlul, vand urmatoarele:

-un plate carrier facut de 8Fields, de o calitate iesita din comun dat fiind faptul ca e facut undeva departe in Asia, pe coyote brown, initial am vrut sa il pastrez dar mi-am schimbat planurile, de asta a si primit un upgrade cu plastice de calitate facute in USA de la ITW Nexus, pe coyote brown; pc ul se poate folosi ca atare sau se poate pune pe el orice vesta compatibila QASM/Swiftclip cu sau fara velcro pe spate (de exemplu, Haley Strategic D3, D3X, D3Micro, Spiritus Systems etc.), nu a vazut niciun joc, l-am purtat prin casa, vine cu un quad mag pouch de la Viper, care se da gratuit deoarece a venit cu un defect din fabrica, nu l-am returnat pentru ca m-ar fi costat exact cat produsul; VANDUT

-o pereche de antifoane MSA Sordin Supreme CC, single comm, pe negru, modelul 75324, cu microfon Electret si mufa downlead TP120 (https://www.ebay.com/itm/MSA-Sordin-CC-Supreme-Pro-IV-ELECTRET-Mic-TP-120-downlead-75328-02/190947928804?hash=item2c75622ae4:g:G7MAAOxyx-BSbitD:rk:15:pf:0, link cu un model asemanator) luate la randul meu de la altcineva, nu stiu nimic de istoricul lor, nu au vazut niciun joc pentru ca nu am avut un ptt amplificat, le-am probat sa vad daca functioneaza, cel putin functiile de antifonare/amplificare sunet (e totul in regula aici) si de atunci stau pe birou, perechea are cateva defecte estetice, ii lipseste burtele de la microfon si cauciucul de pe firul de alimentare s-a casat, cel mai probabil de la caldura, am invelit firul cu cateva randuri de banda izolatoare, in rest, are mici zgarieturi de la folosire, cum le-am primit, asa le dau mai departe, le vand pentru ca vreau sa imi iau o pereche de Peltor Comtac 3, vreau pe ele 600 de lei;

In pret este inclus transportul prin posta romana, cu ramburs, pentru mai multe detalii, feel free to ask.

Poze:https://postimg.cc/gallery/sorkr0m4/

L.E. Accept schimb +/- diferenta daca nu reusesc sa dau castile as is, cu alte produse militare real deal, astept oferte.

Edited by Guest

Salut !

Am avut Sordin si acuma am Comtac III...Sincer, parca eram mai multumit de Sordin, daca-mi aduc bine aminte Sordin amplifica mai bine sunetul ambiental, plus ca functia de exterior este permanenta ( inclusiv cand se vorbeste in radio).

A nu se intelege ca nu sunt multumit de Peltor Comtac III, sunt super...

Aici fac referire la variantele "real" ale ambelor branduri, nu la clone ( nu am folosit niciodata, dei nu ma pronunt).

Reducere 200 de lei pana pe 28 februarie.

Up, am scazut pretul cu 100 de lei.

Vandute, se poate inchide.