Sign in to follow this  
itibrodezceva

Executie ecusoane brodate dupa grafica clientului

Recommended Posts

Persoana particulara execut la cererea clientului tot felul de ecusoane unicate sau in serie limitata dupa grafica dumneavoastra!

Tot ce am nevoie este o grafica vectoriala, care sa nu contina umbre /transparente / sau o poza la o rezolutie foarte buna. Pentru orice fel de intrebari va astept cu un telefon sau mesaj. Va rog sa analizati cu atentie pozele pentru a vedea cu exactitate ce se poate realiza in broderie si a nu se confunda cu celalate modalitati de personalizare (serigrafie/ transfer de serigrafie/ tipar / print digital).

Timp de executie 2-3 zile lucratoare!

Atentie - pretul se va da in functie de proiect

attachment.php?attachmentid=1522482&d=1517843393

attachment.php?attachmentid=1522483&d=1517843393

attachment.php?attachmentid=1522484&d=1517843393

Salutn pozele nu se vad. Suport de velcro/scai poti pune? Ce preturi sa ne asteptam?

Multumesc anticipat

Salut Alecu,

Nu stiu de ce nu se vad - probabil ca sunt hostate pe alt site si exista o problema de hosting sau altceva care nu imi dau seama.

Iti pot lasa un profil de Instagram unde poti vedea ce am lucrat in trecut.

Profilul este urmatorul: https://www.instagram.com/itibrodezceva/

In principiu pot sa fac si cu velcro doar ca prefer sa le fac normale dintr-un singur motiv. Cel cu arici ramane definitv cu arici, pe cand cele normale se pot coase / recoase pe orice fel de produs inclusiv se poate pune arici ulterior - ramane doar la latitudinea clientului ce vrea sa faca cu el !

Cat despre preturi, fiind vorba de o persoana casnica, sunt mai mici raportat la piata pentru ca nu pot oferi productie foarte mare. Pot lucra undeva la 4-6 ore zilnic - fiind doar un simplu hobby.

Iti multumesc de interes,

George