Sign in to follow this  
Kiryll

Invat web design si caut sa fac niste parale. Sugestii?

Recommended Posts

Salut

Recent am inceput sa invat sa fac si sa optimizez site-uri pentru wordpress. Intamplarea face ca am nevoie de niste parale (una-doua sute de euroi) si nu stiu unde sa gasesc oameni care au nevoie de niste site-uri simple si fara pretentii.

Folosesc visual composer, ofer SSL, ceva securitate, optimizare a marimii si vitezei de incarcare, iar in viitorul apropiat o sa invat optimizarea completa pentru telefoane mobile si vanzari.

Aveti idee pe unde sa umblu (site-uri de freelancing sau grupuri pe social media)?

Multumim frumos

Edited by Guest

eu am nevoie de un site simplu si fara pretentii. Domeniul este kuminte.ro, evident, structura trebuie sa fie de genul timesnewroman.ro...nu ca vreau sa copiez, dar asta o sa faca site-ul si asezarea imi place. Momentan fara pic de spatiu pentru reclama, ca n-avem la ce.

can you...?

@darph Stiu de el, insa nu ma atrage. Cel putin nu acum.

Da man, trimite-mi detalii (asezarea sectiunilor, numarul lor, o schita ar fi excelenta, eventual si cateva texte si ceva poze ca sa aibe niste carnita pe el) si in zilele urmatoare o sa-ti trimet un pre-proiect sa vedem cum iti place.