zax

Vand MP5 Clasic Army si Glock 19 ASG

Recommended Posts

revin cu ce a mai ramas din topicul de aici

A. Pachet MP5 Clasic Army - metalica, precisa, 80m/s, super pentru cqb dar merge si in padure, eu m-am descurcat decent cu ea in spatiu deschis. Clasic army nu are problema intalnita la Cyma, cu saritul de pe modul foc cu foc pe foc automat.

Pachetul contine:

- replica + incarcator hicap

- acumulator

- sina pentru accesorii RIS

- sling

- incarcator acumulator

- geanta transport cu 2 compartimente pentru replici + unul mai mic pentru accesorii

Probleme:

- Ii lipseste unul din cele doua capacele care tin carcasa acumulatorului; il are pe cel de pe partea opusa iar carcasa nu se misca.

- Selectorul de foc se fixeaza cu un surub cu imbus care s-a slabit; n-am avut cu ce sa-l strang asa ca sta deoparte ca sa nu-l pierd si acum nu-l mai gasesc . Se gaseste ca piesa de schimb, in caz ca nu dau de cel original.

Pret 550 lei. Poze aici

B. Pachet Glock 19 ASG (KWA) - luat de mine de nou si folosit foarte putin

Pachetul contine:

- replica Glock 19

- 2 incarcatoare cu gaz in stare buna

- holster serpa + 2 siteme de prindere pe curea + platforma picior cu accesorii (suport incarcator si suport lanterna)

- curea pentru platforma serpa (e lata si rigida, pe o curea normala nu sta tocmai ok)

- Replica CyberGun S&W M&P40 - link + 4 butelii CO2. L-am luat pentru jocurile de iarna, intra perfect in holsterul pentru glock.

- inca un G19 + doua incarcatoare, pentru piese. Glock-ului in lipseste un arc si siguranta care tine culata iar incarcatoarele, unul nu tine gazul deloc, celalalt tine putin.

Pret 450 lei. Poze https://photos.google.com/share/AF1QipPBDjDjGxtUkKu85Ts3z8avNNa-tTThtI7IrVlphna2-kQEg8zQetAal7myicKZSQ?key=ZV9MNDl1eXFQS2Q4ZTYwUGJ6T2lpbndMRFBzNVpR. Geanta de transport nu mai este disponibila.

Predare personala in Bucuresti.

Edited by Guest

Glock-ul defect a ajuns la cherechesh, pretul pentru celelalte doua pistoale, incarcator suplimentar si ce mai e pe acolo scade la 500 lei

M&P40-ul s-a dat in afara forumului, pretul pentru glock si accesoriile sale scade la 450lei

Glock-ul nu mai este disponibil, s-a dat in afara forumului.

A ramas mp5-ul