Radu

Lista cu membrii activi din Pitesti si cum dam de ei

Recommended Posts

Pitesti (numerele nu sunt decat pentru contabilizare, neavand alta semnificatie nici asemanare cu persoane reale )

1 Mario aka Drago TM P90, JG Steyr AUG, CA MP5 SD6, TM Berreta 92(M9), KJW Berreta vertec style, HFC M190.

2 Radu Galaxy MP5 PDW, JG BAR10, JG Steyr AUG, Cyma CM030, JG G36K, DE M56A combat shotgun

3 Kazacy JG Steyr AUG, JG SIG 552

4 Adi T JG G3SG1

5 Marius JG SIG 550 (cred ca nu are account pe forum)

6 Dan Galaxy MP5 PDW,JG G3SG1

7 Cristi aka crisstora Galaxy MP5 PDW

8 Florin Galaxy MP5 PDW (cred ca nu are account pe forum)

9 Iulian JG SIG552

10 Florin de la Clung JG AK47 (cred ca nu are accout pe forum)

11 Claus M24 sniper rifle, M15A4 tactical carbine, SS 226

12 LEGIO M15A4 Classic Army, Glock17 Tokyo Marui (cred ca inca nu ne-am vazut la jocuri)

13 Cip, aka Hassel CA MP5 Sd5, JG Dragunov si HFC M190 din pacate relocat la IASI cu serviciul . Da' vine el . L.E. A venit!

14 Bogdan aka Elvebring(DEXTER) un GBB (nu stiu detalii la arma)

15 Romica aka Rommel MP5 SD5? 6?

16 Marian si prietenii (au numai CA si au venit la un singur joc. In plus joaca si bine. Ii mai asteptam )

17 Dan aka danutz46 momentan fara replica (ce a iesit ) dar pt scurt timp

18 Se pare ca ne imbogatim cu doi membri noi : Cristi (CHUPA) cu prietena lui

19 Alt posibil coechipier: Daniel aka 8888 - nu are inca 18 ani ! trebuie vazut ce facem

20 Alt om pe care l-am adus greu pe teren dar promite mult Dan aka DanDC aka "nashul" (adica nashul meu de casatorie - pe bune)

21 aktymel -- urmeaza sa ne intalnim la primul meci.

22 Liviu (prietenul lui Mario) -- nu are inca user sau nu stiu eu dar are REPLICA !!! JG SIG 550 (sper sa nu gresesc - si daca gresesc se gaseste cine sa ma corecteze).

23 Augustin aka Augustin M15A4 Classic Army

24 Marian aka maweryck Classic Army M15A4 CQB

25 ....astept idei de update

Mioveni

1 Iulian aka im4aratu Galaxy MP5 PDW, JG Dragunov

2 Costel aka ceceanucece JG HK G36C, HFC m92 m190.R.I.P.

Unde ne intalnim de obicei? Duminica la ora specificata in anunt aici :HARTA1.thumb.JPG.c51873dae63d5b8efdcd611fa036bd83.JPG

Locatia de la Bradu

Locatia de la Albota

Poze o sa incerc sa uploadez aici:

Primul meci de airsoft Albota

Meciul din decembrie Bradu CQB

29-12-2008 poze facute de Adi ?

11-01-2009 poze facute de Augustin

18-01-2009 Bradu +

+
+
+

15-02-2009 fara poze din pacate doar filmulete de data asta:)

+
+
+
. Atat!

2009-03-01 Din pacate nu m-a lasat inima sa las jocul si sa fac poze . Am numa astea de dupa joaca.

Edited by Guest

Salut! ... si eu sunt din pitesti .. dar stau in bucuresti fff mult timp .. insa cine stie .. poate ne vedem la joaca ... am un M15A4 Classic Army si un Glock17 Tokyo Marui

nu te cunosc, cine esti, uratul ala mare si negru care alearga cracanat????!!!!!!

Salut! ... si eu sunt din pitesti .. dar stau in bucuresti fff mult timp .. insa cine stie .. poate ne vedem la joaca ... am un M15A4 Classic Army si un Glock17 Tokyo Marui

Cum dam de tine ? Sau vii singur la Romica in parcare ? O sa pun si o harta ceva la anuntul de joc sa vezi unde jucam si unde ne intalnim. Cu cat mai multi cu atat mai bine

Am vazut ca la noi deja s-a cam incetatenit ideea cu jocurile. Se tin saptamanal din iulie (fara doua duminici) deci deja e o continuitate. Te asteptam

vb eu cu Legio, jucam amandoi in Bucuresti si tinem mai des contact, cred ca stie sigur unde e moto, daca nu ii spun eu;

in jur de 10 -12 cu exceptii (saptamana asta ne bazam pe 10 si am fost 6 )

Ideea ca daca ar posta aici am sti dar vad ca le e o leneeee de ii doare ...parca pentru altii ar scrie

Pitesti

Radu G galaxy MP5 PDW, JG BAR10, JG Steyr AUG, Cyma CM030

Kazacy JG Steyr AUG, JG SIG 552

Adi T JG G3SG1

Marius JG SIG 550

Dan C Galaxy MP5 PDW,..

Cristi-crisstora Galaxy MP5 PDW,

Mario TM MP5SD6, TM P90, JG Steyr AUG

Florin Galaxy MP5 PDW

Iulian JG SIG552

Florin JG AK47

Claus M24 sniper rifle, M15A4 tactical carbine, SS 226

LEGIO M15A4 Classic Army, Glock17 Tokyo Marui (cred ca inca nu ne-am vazut la jocuri)

Mioveni

Iulian Galaxy MP5 PDW, JG Dragunov

Costel JG HK G36C, HFC m92 m190

Unde ne intalnim de obicei? Duminica la ora specificata in anunt aici :[attachment=0]HARTA1.JPG[/attachment]

am mai jucat la locatia asta a voastra cu romica,ion,claus,cip .. si parca mai erau catziva .. stiu unde este ..problema e ca eu ajung mai rar in pitesti ... cand ajung si stau mai mult in pitesti .. o sa imi iau si armele cu mine si poate ne vedem

confirmat prezenta sapt asta.

Update la jucarioare:

TM P90, JG Steyr AUG, CA MP5 SD6, TM Berreta 92(M9), KJW Berreta vertec style, HFC M190.

Un alt membru relocat cu serviciul la iasi este Cip, owner of CA MP5 Sd5, JG Dragunov si HFC M190.

imi faceam griji ca daca ma mut la pitesti , nu mai are rost sa-mi cumpar replica ...pt ca ma gandeam ca oricum nu o sa am cu cine sa joc !!Am tot cheltuit banii pe alte chestii , dar mi-am propus ca pana la sfarsitul anului sa fiu complet "echipat "...sper ca nu va deranjeaza un nou "membru" !! Bafta

Salut.De astazi eu nu mai sunt membru activ,ma retrag de la meciurile de airsoft.Daca e vreunul dintre voi care vrea replicile mele cautati-ma pe pm sau vorbiti cu Radu.

ma retrag pentru ca m-am implicat prea mult in counter strike:source unde sunt clan lider si mai am si un server de administrat.

ma dezamagesti ... te transformi in soarece de calculator .. in loc sa joci CS in aer liber (

WTF? Nu mi-o lua in nume de rau, pt ca te stiu si imi place cum joci. Desi nu imi place sa dau sfaturi, as zice sa nu te lasi de Airsoft. Fiecare din noi joaca ceva, mai ales online. Eu, facand suma minutelor jucate pe Metin2, am ajuns, cu toate caracterele la 196000. Daca faci un calcul sumar vei observa ca am ceva ore jucate..... Totusi la airsoft nu lipsesc decat in caz de urgenta aiurea rau. Nu intru acum in polemici tampite de genul la ce e bun airsoft-ul, dar oricum mi se pare ca am cazut in capcana calculatorului prea mult (ma refer la majoriatatea dintre noi) Am sa inchei cu o previziune cu rol de maxima, al carei autor nu-l voi mentiona. In original suna asa:

<>

Oricum ar fi, bafta si mi-ar parea sincer rau sa te lasi.

Grammar police was here too!

PS: Dc se traduce prin De Ce, nu prin Da Că