HUHA

Cine doreste invitatie ptr Filelist.ro ?

Recommended Posts

Ma bag si eu cu 2 invitatii pentru bajetii de pe ASR. Primu venit primu servit.

L.E: Cum rahat a ajuns un comentariu pus dupa deschiderea topicului primul? Faceati update la data serverului?

Salut.

AM 2 invitatii ptr Filelist.ro

CIne doreste ?

Imi da adresa de mail privat si scrie si aici ca mi-a trimis pe PM, ca sa se vada.

Nu va costa nimica.

Primul venit, primul servit.

Nu costa nimica.

Conditia este sa nu imi faceti probleme.

"Atentie: Userii sunt responsabili pentru activitatea celor pe care-i invita. Daca persoana invitata se comporta necorespunzator, atat ea cat si cel care a invitat-o primesc sanctiuni ce pot merge pana la dezactivarea contului si blocarea adresei IP. Se accepta un singur cont per calculator indiferent cati oameni folosesc acel calculator; nerespectarea acestei conditii duce la disable pe toate conturile."

Dau si eu una catre comunitate.

- am trimis una.. am primit mai multe mesaje - primul venit a fost primul servit. / scuze crypto am dato deja

Edited by Guest

PM

Rezolvat.

Altii ?

Pot sa fac rost de cate 2 coduri pe rand. Acele 2 coduri trebuie folosite de cei carora le-am dat pe PM cat mai repede, ca sa fac rost de alte 2 coduri si sa tot dau.

Cine are nevoie sa spuna aici.

Se pare ca nu am nevoie de adresa de mail a celui care doreste, doar sa scrieti ca doriti , aici in topic , fara PM

PM

Rezolvat.

Altii ?

Pot sa fac rost de cate 2 coduri pe rand. Acele 2 coduri trebuie folosite de cei carora le-am dat pe PM cat mai repede, ca sa fac rost de alte 2 coduri si sa tot dau.

Cine are nevoie sa spuna aici.

Se pare ca nu am nevoie de adresa de mail a celui care doreste, doar sa scrieti ca doriti , aici in topic , fara PM

Confirm ! Multumesc !

Mi-a mai ramas 1 cod. Nu mai sunt la reducere, nu mai pot face rost de altele.

Daca mai doreste cineva, sa scrie aici.

Scuze pentru necro, dar cred ca genul asta de necro este bine venit:

Am de dat doua invitatii pe filelist. Nu sunt chitra, nu cer bani pentru ele.

Primul venit, primul servit.

Expira pe 24 Noiembrie.

Dat reply la PM, al doilea cod pleaca spre tine diseara cand vin acasa, il trimit aici pe PM, deoarece nu se mai poate trimite invite direct de pe filelist catre adresa de mail.

De asemenea se pare ca au niste probleme, pagina de signup da un mesaj prin care spune ca IP-ul a fost deja utilizat, trebuie sa vad cum pot proceda.

Oricand cu cea mai mare placere pentru un membru al vechii garzi HAT

Apropo, daca poti spune-i te rog si lui Malakh sa se uite pe PM, daca este nevoie rezolv si pentru el daca ii apare faza aia cu IP deja folosit!

apare si la mine, idioti

by the way nici pm nu pot sa iti dau,ramane agatat in outbox.

)

tehnica-n cur ma-mpunge, io tat fug da' ea m-ajunge )

Legat de invitatiile de pe filelist, ati citit regulametul nu? Cel de pe filelist unde scrie frumos ca cel care invita este responsabil pentru cel invitat: daca cumva cel invitat face de ex un hit&run se vor dezactiva si contul invitatului si si al celui ce a invitat.

LE: citat de pe FL "Atentie: Userii sunt responsabili pentru activitatea celor pe care-i invita. Daca persoana invitata se comporta necorespunzator, atat ea cat si cel care a invitat-o primesc sanctiuni ce pot merge pana la dezactivarea contului si blocarea adresei IP. Se accepta un singur cont per calculator indiferent cati oameni folosesc acel calculator; nerespectarea acestei conditii duce la disable pe toate conturile."

Edited by Guest

Salut popor.

Cu ocazia black friday de la filelist am reusit sa cumpar niste invitatii cu flcoins.

Asa ca , cine doreste , pot sa-i trimit invitatie , dar cu niste conditii:

trebuie neaparat sa respectati conditiile lor , daca le incalcati imi sterge mie si voua contul.

""Atentie: Userii sunt responsabili pentru activitatea celor pe care-i invita. Daca persoana invitata se comporta necorespunzator, atat ea cat si cel care a invitat-o primesc sanctiuni ce pot merge pana la dezactivarea contului si blocarea adresei IP. Se accepta un singur cont per calculator indiferent cati oameni folosesc acel calculator; nerespectarea acestei conditii duce la disable pe toate conturile.""

Cine doreste , sa scrie aici si ii dau pe PM invitatia care este disponibila 48 de ore de la generarea invitatiei, dupa care se sterge singur.

Momentan am 2 invitatii, am postat si altundeva , asa ca primul venit , primul servit.

Sa nu ma intelegi gresit, tu sau oricare altul... dar cum esti sigur ca totul va decurge cum vrei tu cu invitatille aici? Intreb. Si eu acu ceva vreme am zis ca "hai sa fac un bine" si am mai distribuit invitatii, aici pe forum... inclusiv dupa ce a aparut noua regula, si norocul meu a fost ca am un statut mai diferit putin, altfel zburam de pe filelist. Am destule invitatii, da' nu ma mai risk, si daca cunosc personal acea persoana... ma gandesc mult si bine... fara suparare.