Yusanai

Laudati-va cu DMR-urile voastre

Recommended Posts

Asa pentru posteritate prezentati si voi DMR-urile voastre. Poze, Upgrade-uri, accesorii s.a.m.d.

Reguli de postare:

1. Replica sa fie DMR.

2. Replica sa fie proprietate personala.

3. Replica asa fie modificata intr-o maniera sau alta.

4. Pozele sa fie proprii si personale.

5. Laudele ulterioare sa fie la obiect.

copertamq1.jpg

systema m4 PTW + Hurricane EO-TECH 553 replica. cam tot ce imi trebuie ca sa fiu multumit ca DMR.

Am adaugat si un mic review aici.

img0882nw1.jpg

img0891sh5.jpg

img0892tr1.jpg

img0886xu9.jpg

Dupa ce am vazut mai sus la Spaz nu mai am curaj sa spun nimic de pliciul meu oricate modificari i-as fi facut .

Ca sa fie lauda mai organizata, s-ar putea posta si diverse variante si preferinte in ceea ce priveste accesorizarea dmr-ului perfect. Fie cu ce are si a testat fiecare, fie cu planuri de viitor. Just a thought.

Niste poze cu DMR-urile voastre vedem? cu cele HK416 as fi curios mai mult sa vad cum le-ati customizat in accesorii.

Saptamana asta am terminat la ea... ok, nu prea am unde sa pun bateria.. da nu conteaza.. e superba (si oricum se rezolva ca trec pe Lipoly). Yes, Photoshop included. O sa arunc cu mai multe poze cand prind o zi buna cu lumina si timp.

ewel3p0z9q10ab3u6tq.jpg

LE: Non-Photoshopped version.

Edited by Guest

Now u talkin' Magpul PRS si nu stiu din poza nu e prea clar, king arms target grip e ala? Foarte bine arataa, ai nevoie de un amortizor mai gros si mai lung

Clona de Magpul PRS.. ca originalul la 250$ nu imi prieste . Gripu da, e clona de KA Target Grip, scope Tasco 2-6x32 (cred ca o sa il mut o pozitie mai in spate oricum, pare un pic aiurea si nu sunt eu confortabil cu eye-reliefu), Dboys armor rail-covers, un Harris-style bipod, G&P SOCOM silencer si maguri Star cred, lowcapuri de 30, cu markings de HK.

Edit: Am adaugat si link catre original.

HK-ul e decedat de mult, deci nu stiu daca ar mai fii OK sa pun poze cu el. In schimb, in maxim 2 saptamani o sa vina piesele si o sa fie gata upgrade-ul pentru FN-FAL, rifle, versiunea lunga de la King Arms. Nu vreau sa ma gandesc la ce precizie o sa aiba cu tzeava de 509 . Oricum, am sa pun mai multe poze cu ea, ca sa se vada. Sper sa iasa frumos.

Guest

mah, va taiat spaz elanul? exista un singur demereu care si-a prezentat replica... chiar ma intereseaza subiectul

sincer sa fiu, chiar as vrea sa mai vad si io cateva demere-uri... dar vad ca bate vantu' rau p-aici

sincer sa fiu, chiar as vrea sa mai vad si io cateva demere-uri... dar vad ca bate vantu' rau p-aici

o sa va fac eu poze pentru provincie ca cei din bucuresti sunt invitati la joc sa fie prezentarea mai "placuta"

pana acum am 2 arme modificate.....modificate de nu le mai recunosti

un hk si o para....insa mi-e frica sa le arat ca sa nu se copieze.

gelule...nuuuuuuuuuuuuuuuuu nu alea doua chinezarii stock cu baterie de 9,6 si 3300mah ca upgrade plss

O sa vina si FN FAL-ul, dar trebuie sa imi mai vina niste piese pentru el si in plus inca nu i-am facut upgrade-ul. In maximum 3 saptamani o sa postez aici. Vreau sa fac si eu un joc cu el in varianta modificata, ca sa pot comunica si impresii pertinente....

gelule...nuuuuuuuuuuuuuuuuu nu alea doua chinezarii stock cu baterie de 9,6 si 3300mah ca upgrade plss

ba nu le stii ....tu nu ai vazut para modificata...am scos 5 gk de pe ea....trag cu o mana;

si hk ul modificat e secret national...nu arat nimic ca va faceti toti la fel.

si inca ceva seth.....or fi alea chinezarii da trag....trag bine bine de tot.

aualeu.....eu cand vad systema ma apuca pandaliile......iti luai masina cu banii aia....plecai in croaziera, caraibe, bora bora....erai imparat 10 zile.

ca sa nu mai spun ca iti luai 3 hk-uri si 2 ak47 + un mk1 si un sac de bb-uri de trageai toata viata ta.

poate omu' vrea o jesica alba o noapte decat 5 aline plugaru... o saptamana...

systema nu imi apartine, dar te asigur ca proprietarul nu o da pe 3 hk-uri si 2 ak47 + un mk1 si un sac de bb-uri. Sincer, nici eu nu as da-o.

systema nu imi apartine, dar te asigur ca proprietarul nu o da pe 3 hk-uri si 2 ak47 + un mk1 si un sac de bb-uri. Sincer, nici eu nu as da-o.

pai eu nu am zis s-o dea...eu am zis sa nu si-o fi cumparat-o..acum..e prea tarziu de regrete.

ba gelule. ce poti sa ai pe un hk incat sa fie atat de special? e roz cumva cu panselutze? trage cu parfum prada? pune poze acolo, macar sa te credem ca is speciale. in privinta copiatului, as putea sa te asigur ca sunt foarte putini care chiar ar face asta. omu' vrea ca jucaria lui sa fie speciala

ma, stii cum e... poti sa futi urate toata viata si sa fii multumit de cantitate. daca vrei sa te uiti si la calitate... te mai abtii futi mai rar dar bine )

pe mine ma amuza ca regreta altii pentru mine

ba nu le stii ....tu nu ai vazut para modificata...am scos 5 gk de pe ea....trag cu o mana;

si hk ul modificat e secret national...nu arat nimic ca va faceti toti la fel.

si inca ceva seth.....or fi alea chinezarii da trag....trag bine bine de tot.

aualeu.....eu cand vad systema ma apuca pandaliile......iti luai masina cu banii aia....plecai in croaziera, caraibe, bora bora....erai imparat 10 zile.

ca sa nu mai spun ca iti luai 3 hk-uri si 2 ak47 + un mk1 si un sac de bb-uri de trageai toata viata ta.

S-a intors cinefilu din state? ( sau unde era plecat)

ma, stii cum e... poti sa futi urate toata viata si sa fii multumit de cantitate. daca vrei sa te uiti si la calitate... te mai abtii futi mai rar dar bine )

pe mine ma amuza ca regreta altii pentru mine

la o bauta, un amic de-al meu a zis una care a ramas epocala de atunci: "ca sa ajungi la calitate, trebuie sa treci prin cantitate".