Sign in to follow this  
code99

Airsoft in zona Tulcea?

Recommended Posts

Salut tuturor

Ma scuz daca sectiunea aceasta este gresita pentru genul asta de intrebare.

Vroiam sa reincep sa joc Airsoft dar sunt din jud. Tulcea si nu am reusit sa gasesc nimic in legatura cu Airsoftul in zona asta.

Chiar nimeni de aici nu joaca?

Am fost membru al unui club de Airsoft din Italia dar de cand m-am mutat acasa nu am avut posibilitatea sa reiau activitatea, pana acum.

Salut tuturor

Ma scuz daca sectiunea aceasta este gresita pentru genul asta de intrebare.

Vroiam sa reincep sa joc Airsoft dar sunt din jud. Tulcea si nu am reusit sa gasesc nimic in legatura cu Airsoftul in zona asta.

Chiar nimeni de aici nu joaca?

Am fost membru al unui club de Airsoft din Italia dar de cand m-am mutat acasa nu am avut posibilitatea sa reiau activitatea, pana acum.

Nu e chiar in locatie dar e aproape.. poate ei te pot lamurii cu o echipa mai aproape.

https://www.facebook.com/groups/airsoftgalatibraila/

Eu sunt din Braila si nu am auzit pana acum de vreo comunitate airsoft in jud.Tulcea. Noi am avut un membru din Macin. Era aproape de noi dar facea un efort totusi sa vina cu autobuzul pana la Smardan si sa treaca cu bacul dimineata. Il luam noi cu masina de la bac si-l si duceam inapoi la sfarsitul jocului. Daca doresti, esti binevenit!

Am propria mea masina deci nu ar fi o mare problema sa ma deplasez la locatie atata timp cat nu trebuie sa parcurg jumatate de tara

Cred ca pana la Braila fac cam 1:30 - 2:00 ore deci nu este asa rau (locuiesc in satul Slava Rusa). Sincer sa fiu nu am fost niciodata la Braila.

In fine, asta e pe viitor, trebuie sa imi cumpar o noua replica ... Cea care o detin momentan e vai de capul ei. Ma gandesc la o replica pe platforma M4 (asta mai exact http://www.airsoft-cluj.ro/arme-airsoft/pusti-de-asalt/electrice/replica-m4-sa-b02-specna-arms.html).

Acum depinde ce intelegi prin "vai de capul ei".Specna am si eu varianta A03.