Sign in to follow this  
Fendal

Duminica 06.03.2016

Recommended Posts

Am deschis topicul ca sa nu se mai deranjeze nimeni.

Va dat cu plus doar daca veniti la joc, daca nu veniti nu ne intereseaza ( deci fara - )

Fara glume , si fara alte discuti care nu si au rostul, ( la bere se poate discuta orice , nu aici )

Incepatorii nu mai au voi sa deschida topicuri, doar va anuntati venirea la joc, daca va mananca degetelele , faceti altceva cu ele

Va rog, cititi regulamentul inca odata

viewtopic.php?f=33&t=2756

respectati medul, veste reflectorizante toata lumea, statii daca aveti si fara injuraturi

EDIT: banderolele rosii sau albastre vor fi obligatorii de acum in colo, iar topicurile de Duminica vor fi deschide de jucatorii cu minim un an de joc.

+1

Edited by Guest

Vin si eu cu o intrebare in vederea posibilitatii de a venii la un joc , sunt din moinesti momentan cu toate ca la profil scrie bucuresti as vrea sa stiu si eu unde se joaca in bacau si daca se poate sa imi explice cineva punctul de intalnire si cateva repere. Multumesc.

Vin si eu cu o intrebare in vederea posibilitatii de a venii la un joc , sunt din moinesti momentan cu toate ca la profil scrie bucuresti as vrea sa stiu si eu unde se joaca in bacau si daca se poate sa imi explice cineva punctul de intalnire si cateva repere. Multumesc.

Sal, noi jucam in Bacau la SC Robinete industriale, vis a vis de o biserica cu o racheta in curte, cum mergi spre Metro, spre Bucuresti ca sa ti vina mai usor.La ora 830-9 in parcare.

+1 poate va luați și stațiile emisie receptie

Edited by Guest

crezi ca poti adduce mine pt mine si liviu chestiile alea cu numele?

sper sa ajung miine la 9.

crezi ca poti adduce mine pt mine si liviu chestiile alea cu numele?

sper sa ajung miine la 9.

Le aduc dimineata