TheTaZ

inbox full

Recommended Posts

Salut, am inboxul plin si imi arata 2 mesaje noi.Am sters vreo 10 mesaje din inbox dar tot nu pot sa vad mesajele noi. Ce trebuie sa fac sa vad mesajele?

Multumesc

cred ca e o problema pe undeva, imi arata ca am 2 mesaje noi, dar la care nu am primit notificare pe mail si mai mult nu imi arata care sunt cele 2 mesaje noi.

inbox-ul e la 20%sau ceva de genul asta.

daca vreti neaparat, va trimit eu 2 mesaje ca sa fie pe bune.

in alta ordine de idei, cred ca e o chestie de la server, asa apare si la mine.

Mda, dupa ce am desfacut si refacut calculatorul am gasit topicul asta. Same here......

Eu am primit notificare pe mail pentru un mesaj . Cand. Dau cllick ppe link zice ca it doesn.t exist

Eu am primit notificare pe mail pentru un mesaj . Cand. Dau cllick ppe link zice ca it doesn.t exist

Si eu chiar am crezut ca am doua mesaje

Deci toti avem doua mesaje. Careor fi alea. Si mai ales de la cine????

Ok, am inteles, nu sunt blonda, e o eroare

am primit 2 mesaje ca toata lumea, dar eu le-am putut citi , erau de la user care isi facuse cont nou si avea la vanzare un MP5 si inca ceva.... acum vad ca mesajele au disparut din inbox

am primit 2 mesaje ca toata lumea, dar eu le-am putut citi , erau de la user care isi facuse cont nou si avea la vanzare un MP5 si inca ceva.... acum vad ca mesajele au disparut din inbox

pe user il cheama "B007OND" cumva?

O alta problema: cand postez ceva, primesc o eroare, dar daca intru iar pe forum, apare ce am postat.

O alta problema: cand postez ceva, primesc o eroare, dar daca intru iar pe forum, apare ce am postat.
am si eu eroarea... dar tot se posteaza

cred ca e nevoie de o revizie la forum

L.E. cand dau submit la posturi noi, primesc eroarea asta:

Parse error: syntax error, unexpected ''a:1:{s:5:"email";a:2:{s:12:"p' (T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE), expecting ')' in /home/asr/public_html/forum/cache/queue.php on line 3

si am obs urmatoarele, daca dau back si submit, i-a postarea de 2 ori, daca inchid pur si simplu nu se posteaza.

help, somebody, anybody.

Un user a dat 2 pm-uri la juma de forum ca vinde ceva. Pe langa mine, or mai fi fost si altii care au dat report si adminii au sters pm-urile de la restul. Dar cred ca le-a dat eroare portul usb si mesajul de la ei nu a mai ajuns pe forum.