uziel

RIP Cutzy 1984-2008

Recommended Posts

I would name the next event "Cutzy"...Din cate am inteles de pe forum si din poze...she was one in a million.

I would name the next event "Cutzy"...Din cate am inteles de pe forum si din poze...she was one in a million.

+1

Solo una stella!

Da.. daca Cutzy juca, voiai sa fie in echipa ta ...

Facea si suport si asalt fara greata, se avanta printre bile, trebuia sa te tii dupa ea...

Guest

Rest In Peace !

Foarte trist ca cineva atat de tanar a murit intr-un mod asa de urat.

Odihneasca-se in pace...

a fost prima persoana care m-a "omorat" intr-un meci de airsoft, la Ploiesti,

pacat, mare pacat

Am vazut stirea la televizor, dar nici o secunda nu m-am gandit ca ar fi vorba de Cutzy

Dumnezeu sa-i ierte

Asa ne este dat. Fiecare plecam, mai devreme sau mai tarziu, totusi parca mult prea devreme. Odihneasca-se in pace.

Cu siguranta nu am cunoscut-o pe colega voastra Cutzy (de aceea nici nu am postat pana acum aici), dar este pacat de D-zeu, la varsta asta.

Dumnezeu sa o odihneasca in pace.

Neatentia la volan ..

Eu nu am dreptul sa incerc sa-i transmit ceva. Nu am cunoscut-o niciodata, nu stiu ce varsta are, cum a murit sau ce fel de persoana a fost. Rog totusi persoana care a cunoscut-o cel mai bine si a iubit-o sa spuna cateva cuvinte. Lui sau ei ii apartin aceste ultime momente aproape de Anca cat si acel ultim reply.

Este vara si mi-e cald.Transpir ca un porc iar masca si casca ma sufoca.Ma tarasc pe langa un perete ca sa nu ma vada cei de la CORE.Mai multe bile imi plesnesc casca si vesta.Ma intorc si strig mort.Din spate Cutzy tipa la mine "nu-mi vine sa cred ca te-am luat cu mp7 de la distanta asta,uite ce teava mica are".Este vara si mi-e cald .Suntem in Bacau,2006.

R.I.P CUTZY.

http://2006111183lc5.jpg

w800.png

2006111122kq9.jpg

w800.png

Guest
This topic is now closed to further replies.