Sign in to follow this  
RadooRRC

PLAY the BALL - The Pilot by MAT and Alpha Team -

Recommended Posts

Dragii nostri,

Va asteptam cu drag la primul nostru episod ( pilot ) dintr-o serie de jocuri de duminica: PLAY the BALL Scenariu simplu, minimalist, deschis oricui...

Terenul M.L.A. - Molon Labe Alliance din Chitila.

Duminica, 02.08.2015

Ora 08.00, start joc, ora 09.00 - maxim 4 ore, ca sa nu ne doboare caldura.

Bile, bun simt, distractie, prietenie, poze, voiosie etc...

Respect MATxim tuturor.

Detalii in curand. Contact : RadooRRC - 0723605413

Cu (oarecare) parere de rau, anuntam amanarea "Pilotului" pe saptamana viitoare, foarte posibil SAMBATA ...

Asta ne va ingadui poate mai mult timp in vederea unei organizari mai bune... Se pare ca wknd acesta multa lume e pe la o mare, o munte, o concediu, o caldura mare...

Dar, am promis, am promis!

Keep you posted!

Salutare, dragi prieteni...

Ne cerem inca o data scuze pentru faptul ca am fost oarecum fortati sa incepem cu stangul "Pilotul"..

Hai sa-i dam drumul insa pe 08.08.2015. Ora 09.00. Terenul din Chitila. Ceva simplu si fin, poate privit si un pic din perspectiva nu numai a unui joc , ci chiar si a unui " antrenament" inainte de Overload... )

Bile, apa, echipament de care vreti ( doar la acest episod ), bun simt si voie buna, RESPECT ( al partenerilor de joc si al regulilor jocului in sine ) prietenie...Toate acestea in proportii mari..

Va asteptam cu drag. Nu stam mai mult decat ne permite vremea si fortele.

Respect MATxim...

Dragilor, sa aveti pistoalele la voi, gaz si eventual doua incarcatoare... Va fi o runda si de asa ceva...DOAR pistoale toata lumea...Teren deschis...

Ideea de baza a intrregului joc va fi una foarte aerisita, gen "capture the flag"...

Apa...