Sign in to follow this  
BarbaNeagra

Jucator incepator! solicit indrumare!

Recommended Posts

Salut, nu joc airsoft de mult timp, am un ak47 cm028 care nu imi place si vreau sa omor si eu pe cineva la un joc macar odata:))

Am nevoie de cei mai mari si mai experimentati airsofteri din romania, sa imi explice si mie cum sa aleg o arma definitiva si ce upgradeuri sa ii fac si cum sa inteleg jocul de echipa (tactic), si toate regulile nescrise.

Si cand o sa omor pe cineva in sfarsit la un joc dau o bere la toti cei care m-au ajutat!!!

Asaaaaa...de cand te asteptam!

Intai de toate, ca sa ajungi la "cei mai mari si mai experimentati airsofteri din romania", trebuie sa treci niste "praguri", de fapt o scala de valori; daca nu reusesti...te iau astia la misto si e pacat.

Pragul nr 1: de nimerit cu bila de 6 mm alba, (neaparat jbu!), direct in cur pe: nr 1 mondial

Pregul nr 2: de pozat cu M4 in brate si cu uniforma multicam pe: nr 2 mondial

Pragul nr 3: de dus la un concert de 6 ore de manele si de tinut in viata acolo pe: nr 3 mondial

Daca ai trei de DA, mergi mai departe.

GRRRR...

te invat eu toate tacticile

eu am antrenat la airsoft toate trupele speciale de la swat, cia, mia, bia, beretele rosii, albastre si verzi, mi6, delta force, seals si politia locala Sacele.

pentru o bere te fac fast & furious 8 in numai 4 zile.

Asaaaaa...de cand te asteptam!

Intai de toate, ca sa ajungi la "cei mai mari si mai experimentati airsofteri din romania", trebuie sa treci niste "praguri", de fapt o scala de valori; daca nu reusesti...te iau astia la misto si e pacat.

Pragul nr 1: de nimerit cu bila de 6 mm alba, (neaparat jbu!), direct in cur pe: nr 1 mondial

Pregul nr 2: de pozat cu M4 in brate si cu uniforma multicam pe: nr 2 mondial

Pragul nr 3: de dus la un concert de 6 ore de manele si de tinut in viata acolo pe: nr 3 mondial

Daca ai trei de DA, mergi mai departe.

GRRRR...

AAHAHAHAHAHAHAHA

EPIIIIIIC!

Adevar graiesti... fara sa spui nimic, poza este elocventa; asta este provocarea, man!

Salut, nu joc airsoft de mult timp, am un ak47 cm028 care nu imi place si vreau sa omor si eu pe cineva la un joc macar odata:))

Am nevoie de cei mai mari si mai experimentati airsofteri din romania, sa imi explice si mie cum sa aleg o arma definitiva si ce upgradeuri sa ii fac si cum sa inteleg jocul de echipa (tactic), si toate regulile nescrise.

Si cand o sa omor pe cineva in sfarsit la un joc dau o bere la toti cei care m-au ajutat!!!

n-ai cum sa fii asa prajit nici daca ai fumat in grame cate bile am tras eu de cand joc airsoft, n-ai cum , ori ti-ai terminat creierii cu vreo tehnica de masturbare dementa , ori ai fumat leustean crud , ori ai prizat arpagic direct din pamant cu tot cu rasadu de rosii...sa fii atat de bubuit inseamna sa te pisi pe tot ce inseamna legale de la magic la scoartza de plop uscat cu feohnu.N-ai cum , ori e vreun glumetz care n-are 2 grame de sange in 4 grame de coaie sa-si reverse frustrarile paici , ori esti regele prajitilor din tzara asta.

Oricum ar fi esti tare........prajit...pierzi curent mai rau ca o bobina de dacie .