Sign in to follow this  
Apache

Imi vand motocicleta

Recommended Posts

Marca: Harley Davidson - XL1200S

An fabricatie: 2000

16200197220_3a65b1bd17_q.jpg

Modelul XL1200S, fata de celelalte din gama lui, a fost facut intr-o serie mai limitata si venea cu amortizoare fata-spate reglabile, discuri de frana flotante, iar motorul cu compresia marita si 2 bujii pe cilindru.

Extra (upgrade ):

- are facut tuning stage II orig. Harley, la admisie-evacuare (carburator, filtru aer, tobe esapament Screamin Eagle).

- cutie de viteze 6 trepte Baker XL6, treptele 1-5 sport, iar treapta 6 overdrive.

- conducte de frana sport, scut proctor metalic.

- diverse accesorii aspect si confort.

- cauciucuri uzate in proportie de 20% - 25%.

- vopsea tan Neokem - Sand electrostatic semi-mat cu inserturi de mica pentru efect de stralucire. Nu exagerez, dar in soare se vede de parca ai fi turnat nisip pe ea.

Este in perfecta stare de functionare si ofer garantie un sezon intreg (6-7 luni).

Motocicleta este inscrisa in Romania si are ITP valabil pana in luna 10.2016.

Deoarece am vrut sa fac o motocicleta army style (desert), am apucat de am reconditionat-o complet, desfacuta pieasa cu piesa, curatat - vopsit inclusiv cadru, jante si motor, schimbat furtune, curatat si gresat peste tot pe unde a fost nevoie. Multa munca, dar asta nu se pune, hobby-ul este hobby.

Pret: 6200 € usor negociabil.

Pentru mai multe detalii, pe pm.

Poze: https://www.flickr.com/photos/83409481@N04/sets/72157648200251893/

Edited by Guest

Ioooooi... Primesti un schimb cu un FZ6 din 2004 si gratitudinea mea eterna? JK JK.

Frumos atelaj. Sa ajunga la un apropitar care stie sa aprecieze lucrurile frumoase.

Wow I got a motorcycle boner.

In alta ordine de idei, vand rinichi, aproape nou, 6200 EUR, usor negociabil.

Spor la vanzare!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this