tunari.ro

IDPA - CLUB MATCH 27/09/2014 Joita CTS TUNARI

Recommended Posts

Buna ziua.

Membrii IDPA precum si cei care doresc sa incerce acest minunat format sportiv sunt invitati la meciul oficial de club al CTS Tunari organizat in data de 27/09/2014 in cadrul complexului de tragere Tunari Training Center, A. Salceanu - Joita (jud. Giurgiu)

Pentru sportivii inregistrati si care au tragerile de clasificare completate, rezultatele obtinute vor fi inregistrate oficial pe site-ul www.idpa.com

Mai multe informatii - https://www.facebook.com/events/1464652947121487/

Va asteptam!

CTS Tunari

Recomand tuturor sa vina la acest event. O sa aveti ocazia de a lua contact cu tragatori profi si cu oameni deosebiti. IDPA este ceea ce sigur merita incercat...atat de cunoscatori cat si de incepatori.

Until next time, keep training !!!

Care sunt conditiile de participare daca nu sunt membru si costurile aferente? Multumesc.

E doar pentru membri IDPA participarea. Tough luck. Dar pentru mine e o diferență între "a încerca o activitate" și "a asista spectator la o activitate". Mă rog, eu sunt mai ciudat de felul meu, știu asta...

Te-ai dus si n-ai putut sa participi? Dar de ce nu ai venit la unul din cele 5-6 evenimente cu acces liber, care au fost pana acum? Si inscrierea in IDPA e libera...

Nu m-am dus, am vorbit aseară cu dl. Viorel care mi-a spus că e pentru IDPA members only. L-am sunat pe dumnealui ca fiind una dintre persoanele care știu exact cum stă treaba. Dacă informația pe care am primit-o nu a fost corectă, iarăși nu cred că e vina mea în vreun fel.

Și nu mă înscriu în IDPA pentru a participa 1-2 eventuri pe an; dacă mă alătur unei organizații o fac pentru a fi un membru activ, ori din păcate eu nu am resursele necesare (în primul rând timp) pentru a participa activ la antrenamente și concursuri, iar concursurile sunt și la noi și p-afară. Deci...

Edited by Guest

Accesul a fost doar pentru cei inregistrati in IDPA. Insa sunt competitii care se desfasoara si sunt cu accesul deschis tuturor doritorilor.