Sign in to follow this  
Crazy.Bullet

Dupa Overkill 2

Recommended Posts

Aici puteti sa va impartasiti impresiile, sugestiile, observatiile cat si reclamatiile. O sa citesc cu atentie fiecare post si voi tine cont de el. O sa vin cu poze si film. De asemenea rog ca cei care au facut poze/filme sa mi le puna si mie la dispozitie in format original (wetransfer.com). Totul va fi centralizat in acest post. Va multumesc tuturor pentru prezenta si pentru jocul prestat.

Poze/filme:

Part 1:

Part 2:

Part 3:

Part 4:

Part 5:

Originalele: https://www.wetransfer.com/downloads/c17a5eab7503c9fcc2711f6866b9363b20140618061943/25cf705ef3b7fdbfd57d8561ac59032020140618061943/cd016e

FAST:

Nucu (Galati): Poze in format original (link valabil 10 zile): https://www.wetransfer.com/downloads/177c2bf0acf9047c12910c66f5f706a820140617094011/c8bdbd

AIci sunt pe FB:

Foarte frumos, bataie multa, good people, good times.

Noi am jucat impreuna cu baietii de la Mures ai lui Lancelot, inca de la inceputul jocului, si le multumim pentru jocul frumos.

Salutare tuturor!!!

Ce impresii?!?! Nu se pot impartasi...Trebuia sa fi fost acolo sa intelegi!!

SUPER JOC!! SUPER VREME!!

(sincer...imi pare rau de cei care au fost zombi... : )

Salutare tuturor!!!

Ce impresii?!?! Nu se pot impartasi...Trebuia sa fi fost acolo sa intelegi!!

SUPER JOC!! SUPER VREME!!

(sincer...imi pare rau de cei care au fost zombi... : )

mie imi pare rau ca prea multi nu au inteles ca si partea de zombie face parte din fun si efectiv refuzau sa scoata tricoul rosu (asta daca il aveau la ei, dar asta e alta poveste care tine de bunul simt al celor care paticipa la un event INVITATI dar pe care ii doare la pula sau nici macar de conditiile de participare, detalii de organizare, reguli sau regulament). I had a lot of fun as zombie!

Multumim de invitatie si pentru efortul depus de a aduna atatia oameni intr-o locatie atat de frumoasa. Pentru noi a fost un weekend plin de actiune. Vreau sa multumesc echipelor din factiunea noastra care a jucat ofensiv asta dand dinamica jocului dar si adversarilor care ne-au cam tinut in corzi o buna parte din zi.

Un weekend foarte bun din punct de vedere airsoftistic. Sa crestem mari!

Foarte, foarte frumos; locul este de exceptie..pacat ca e un pic prea departe pt fiecare weekend

H.A.T. multumeste pentru invitatie!

Mi-am facut damblaua ca zombie : panda , ambuscade , victime, panica. Unul a fost prea iute pentru mine. Am alergat dupa el si m-am trezit inconjurat de 10 prieteni de-ai lui. A trebuit sa mor!

Parca am fost posedat nu am simtit nimic. Ulterior am descoperit rafalele incasate.

Cred ca era mai potrivit ca zombalaii sa nu poata trage ca sa fie mai activi. Cei de generatia 3 au fost niste putori.

Edited by Guest

A fost bine mai ales in a 2-a zi de joc cand ne-am mai obisnuit unii cu altii.Mi-ar fi parut rau daca nu as fi venit.Vor ajunge si pozele noastre.

Frumoasa joaca mai ales in ziua a 2-a. Pacat ca nu am mai putut sta si trebuia sa plecam spre casa.

Cat despre zombii. Traiasca zombii!

O rugaminte: un link de transfer cu pozele facute de voi?

Si FAST multumeste pentru un weekend perfect. Asteptam urmatorul

Tot respectul pentru vointa celor doi zombii care au atacat respawn-ul armatei, erau atat de ciuruiti, dar ei continuau sa atace.