hayabusa

Armored Warfare

Recommended Posts

Boneru de CryEngine am de la MWO care macar arata bine, if nothing else.

Ce trailer foarte sec. Then again, asta chiar nu e deloc palaria lu' Obsidian. Guess they really needed the money, keeping an independent studio is expensive.

Didn't they...you know...work with bigger names such as beth...errm...nevermind. Nu imi imaginez ca Bethesda e vazut prea bine lately cu ESO

Here's hoping ca o sa avem un joc nou cu armura curenta cat mai repede cu putinta.

Rotile de la vehicule arata de parca-s lipite cu banda sau taiate din hartie decupata...Arata urat jocul din trailer iar SF-ul este maxim, ca un T72 sau T55 sa se bata cu un Leopard...ma pufneste rasul. Jocurile arata din ce in ce mai mult ...retard. In copilarie, dupa ce ne-am omorat glorios conducatorul, veneau ajutoare din strainatate la orfelinate. Tin minte ca aveam un amic ce avea o masinuta de f1(die cast) si batea pe toti, inclusiv pe bietii copii de la orfelinat ce se jucau cu un KV-1 de metal sau alte masinute militare. Tot felul de accidente tari se intamplau pe maidan si asta ciocnea cu sete ferrari-ul de KV1 si numa el castiga...

Oricum o dam, adevarul e ca arata mult peste WoT in versiunea beta... asta e abia in Alpha curand.

Interesant ca si concept si diferit fata de ce suntem obisnuiti cu celelalte 3 jocuri cu tancuri. E inca Alpha.

stie cineva data lansarii sau a primit cineva acceptul pt beta?

m-am inscris si eu si imi ard degetelele pe taste de nerabdare

Maine e startul la "sezonul 2" de teste , la ora 17:00 sunt pregatit sa fiu invadat de awesomness Lord of War baby )))

of course my horse ...here you go

To get into the second test players can be randomly selected from the Early Access sign-ups base, win a key in one of the giveaways, or get guaranteed access to this and further tests, as well as early access to Open Beta and other advantages and rewards including premium and exclusive vehicles, by purchasing one of the three available Founder’s Packs. Players who already have the Early Access can download the client:

Mda...deci..(fara deci) ..dupa 4 ore in care am bagat nonstop , ca nehalitul , pot spune ca se indreapta in directia buna, e dinamic , e fun , e osam... cred cu tarie ca va bate WOT la cur