Sign in to follow this  
zahaman

Incercam ceva in weekend?

Recommended Posts

Salutare, chit ca sunt relativ nou in Airsoftul din Constanta vin si eu cu intrebare: Sambata 15-03-2014, se incumeta careva sa incerce o iesire la impuscala, ca tot se anunta vreme frumoasa, si tot se strica Duminica vremea ar fi pacat sa se piarda si weekendul acesta http://www.vremea.com/ BRGRD

same here, dar daca sunt doritori pentru constanta se poate organiza ceva in lipsa noastra fara probleme!

tinand cont de conditiile jocului de la macin, ar trebui sa existe destui dornici sa iasa la joaca duminica!

dupa cum se anunta vremea tragem spre sambata, deja 4 5 ii aduce neamtu acuma sa vdm restu, dum se anunta potop deci daca se face ceva se face sambata

pana la urma cica suntem vreo destui care merem sambata, care mai vrea sa vina ne vdm acolo, in 11 12 asa postati si voi pe forum cand veniti

nu stiu ce e neregula cu forumul asta .. intru sa vad cine vine sambata si vad pe unu si altul vorbind despre macin .. ma intereseaza pe mine ceva despre macin??

ori am dat eu click aiurea...

pnm daca se tine sambata dati un sms vin si eu

nu stiu ce e neregula cu forumul asta .. intru sa vad cine vine sambata si vad pe unu si altul vorbind despre macin .. ma intereseaza pe mine ceva despre macin??

ori am dat eu click aiurea...

pnm daca se tine sambata dati un sms vin si eu

Cu forumul nu este in neregula nimic, dar o parte din persoanele care vin saptamanal la joc merg la un event in Macin, din aceasta cauza au anuntat ca nu vin in acest weekend. Asa ni s-a parut noua normal sa anuntam ca nu putem ajunge.

ma a fost f misto, parca intra mai bine sambata cand nu esti mahmur si altele, acuma vdm cum decide majoritatea

Din pacate unii muncesc sambata deci nu prea au cum sa ajunga, dar vedem weekend-ul viitor ce se decide.