mad_max924

tepar din arad

Recommended Posts

noroc oameni buni,deschid acest topic nu in speranta de a recupera bunul furat ci doar sa va atentionez ca e posibil ca in randurile airsofterilor din arad sa se ascunda un tepar jegos cu care mai bine sa nu aveti de a face

pe scurt,i-am trimis prin fan curier acestui radu miclea din arad replica glock 18c ,am trimis prin sistemul ramburs alt pachet(mare greseala)iar el trebuia sa mi trimita un nokia lumia

ieri am primit pachetul de la jegos si inauntru am gasit 2 telefoane vechi facute bucati,bineinteles ca rapanosul n a mai raspuns la telefon

chiar daca a fost imprudent din partea mea,eu tot furt il numesc

imputitul e acoperit de faptul ca negocierea a avut loc la telefon,iar sistemul asta de ramburs cu alt pachet nu te obliga sa completezi un packing list ca in cazul rambursului in lei,adunat toate au fost in favoarea boschetarului

acum sa ma explic un pic

-stiu ca e din arad pt ca acolo i am trimis replica

-a mai dat teapa acum 2 ani pe un forum de scutere,acelasi nume,aceeasi adresa si acelasi mod de operare

-zic ca e airsofter pt ca stie foarte multe despre airsoft,replici,jocuri,forumul asr,site-uri care vand replici si piese

-sustine ca participa frecvent la jocuri din zona aradului si ungaria

-are tinuta gen jandarmeria romana si replica cm 050 aims

-mai nou are si glock18c

replica am postat-o pe un site de vanzari,daca nu erau necesare 50 000 de posturi(aiurea)pe asr poate as fi evitat teapa,sansele erau mari ca un membru sa vrea replica si nici eu nu m as fi inbogatit

deci

feriti-va sa faceti afaceri cu radu miclea din arad

feriti-va sa trimiteti cu ramburs alt colet,le da o mana de ajutor imputitilor

feriti va de bile,dor al dracu de tare pe frigul asta,am incercat

bafta la toata lumea,daca am postat ceva gresit va rog sa stergeti

nu pot,pt ca am trimis coletul meu cu ramburs alt colet,in felul asta ciorditorul n a mai fost nevoit sa completeze packing list-ul,adevarul e ca nici eu nu prea am timp de pierdut pe la politie

Ca idee, tocmai m-a sunat un coleg sa ma intrebe daca e bun un deal pe care l-a gasit pe facebook.

Avea un anunt pe unul din grupurile de vanzari airsoft, vroia sa scape de un M4 si cica l-a contactat unul Radu Miclea sa-i propuna un schimb. M-a busit rasul imediat, ca tocmai ce citisem postarea asta.

E foarte posibil ca acest Radu Miclea sa fie un fost sau actual jucator, ca stia multe despre replici, ii propusese un G36C cu mosfet cu active braking, lipo de 11.1, arc de 135 si inca alte cateva modificari.

Deci mare atentie!

Se pare ca mad max a trmis un glock cu incarcator care scapa gaz la ambele valve , selectoru de tragere e gata seri sterse si sina indoita , el a primit nokia in schimb cand am zis ca ii voi trimite glocku inapoi + dovezile ca asa sa ridicat din colet stricat a dato la intoarsa ca nu a trmis glocu stricat sic a el na primit acel telefon ci 2 telefoane stricate.

mad_max924 ai o zi la dispozitie sa aduci dovezi in sprijinul a ce afirmi.

Deafeatgravity la fel.

In mod normal ati fi ambii banati pana acum.

Se pare ca mad max a trmis un glock cu incarcator care scapa gaz la ambele valve , selectoru de tragere e gata seri sterse si sina indoita , el a primit nokia in schimb cand am zis ca ii voi trimite glocku inapoi + dovezile ca asa sa ridicat din colet stricat a dato la intoarsa ca nu a trmis glocu stricat sic a el na primit acel telefon ci 2 telefoane stricate.

Pune si traducere la ce ai scris mai sus, unii intelegem doar limba romana

Cryptopsy, daca nu vine cu dovezi pana la ora 10 PM zboara amandoi de pe forum. Procedura standard e clara si facuta special pentru a evita dramolete si transformarea adminilor in detectivi.

Da, ştiu că fară dovezi, e inutilă afirmaţia mea. Cu totul de acord. Pe Mad_max924 îl cunosc de pe alt forum, şi am mai facut ceva tranzacţii cu el, inclusiv cu livrare în avans.

Just throwing it out there. Sperabil să se mişte cu dovezile.

wow,am mai incerat sa sa postez o data dar nu a mers,sa fie 1-0 pt jegosi?nu de alta da am facut un mare post ,avortatii s-au simtit si au trecut la atac asa cum stiu ei prin minciuna numai postul meu nu a mai aparut,sunt sigur ca am folosit forumul cum trebuie,imi pare rau ca s-a sters tot ce am postat ,raspunsuri la ce au postat colegii de forum,ce ziceti dle admin,e ok sa le dam drumul?

eu le vreau la 22 si 10 sa trec de amenintarea cu ban,am raspuns la toti colegii de forum si am selectat optiunea post,oi fi gresit cu ceva?

frate.....cred ca calculatorul meu e virusat....iar nu se intelege ce scrieti.Folositi naibii limba romana si semnele de punctuatie.

ce nu se intelege din limba mea romana?multumesc

mi- s-a sters un post in care am raspuns tuturor celor care au postat,imi pare rau ca am ratat o virgula

Edited by Guest

wow,am mai incerat sa sa postez o data dar nu a mers,sa fie 1-0 pt jegosi?nu de alta da am facut un mare post ,avortatii s-au simtit si au trecut la atac asa cum stiu ei prin minciuna numai postul meu nu a mai aparut,sunt sigur ca am folosit forumul cum trebuie,imi pare rau ca s-a sters tot ce am postat ,raspunsuri la ce au postat colegii de forum,ce ziceti dle admin,e ok sa le dam drumul?

eu le vreau la 22 si 10 sa trec de amenintarea cu ban,am raspuns la toti colegii de forum si am selectat optiunea post,oi fi gresit cu ceva?

de 3 ori am citit fraza asta si nu pricep cui sa le dai drumul, ce vrei la 22 si 10 si exemplele pot continua

asta e un alt post inteligent...

mai face forumul figuri din când în când. Nu cred că ţi-a şters nimeni posturile.

ok,nu cred nici eu,se mai intampla si din astea,o sa fac niste posturi mai mici

cryptopsy multumesc pt posturi si pt sustinerere

sebannu multumesc pt postari,m -ai luat cam tare dar cred ca am un aliat in plus

mai am cateva raspunsuri

tj-e vorba de mercador

hypo-,multumesc pt posturi,am simtit ca esti de partea mea

nu fa mai multe posturi fa unul si inainte sa il postezi dai un copy.Nu e vazuta cu ochi buni postarea consecutiva post dupa post

ok sa o iau in ordine

cine sunt eu?

ma cheama ursan stefan,am tel 0745100664,locuiesc in voluntari si stau in spatele oricarui produs care l-am vandut pe forumuri

astfel,daca am trimis ceva prin curier in alt oras m am angajat sa las produsul in proba 1 saptamana iar daca cumparatorul nu e multumit sa-l trimita inapoi,mereu am spus ca e mai bine sa pierzi banii de transport decat produsul in sine(replica airsoft de exemplu)

sub amenintarea de ban mi s-au cerut dovezi,adica,dupa cum am inteles eu un jegos imi da teapa,eu avertizez colegii de forum in privinta lui ca sa nu pateasca ce am patit eu

raspund si eu ,dle darphbobo dupa 2 posturi (bencao caruia ii multumesc ca a postat)si deafeatgravity caruia iarasi ii multumesc pt post chiar daca a fost independent de vointa si inteligenta lui,cam ce dovezi ati mai avea nevoie

respect

hai sa vedem ceva dle darphbobo

1 ca sa va supar din start,eu am stopat o tranzactie al acestui jeg uman tocmai fiindca am postat pe forumul dvs,potarea lui bencao o dovedeste

vreti dovezi,ok stiti ca nu le am din primele mele posturi,ma puneti in aceeasi oala cu cu imputitul?in ce scop?

aveti oaresce indoieli?,s-o luam incet,daca mi se permite inainte sa iau ban

ce dovezi am mai avea nevoie ?

eu am asa

awb catre paraplegicul radu miclea

awb de la handipres catre mine

mesaj de la rahitic catre mine mine care contie adresa de livrare

mesaj de la mine catre avortatul radu mclea in care ii spun ca ma duc direct la politie dupa ce am primit pachetul de la el

pachetul cu cutia in care rapanosul a pus cele 2 telefoane sparte,daca vreti le fac si poza

atentie nu sunt convins ca userul deafeatgravity e radu miclea ci un interpus pt ca

radu miclea nu e analfabet,am vorbit cu el la telefon,vorbeste corect ,va dati seama asa am luat teapa

Guest
This topic is now closed to further replies.