DACUL

GUERRILLAS ROSTER

Recommended Posts

Ce, numai armata sa aiba organizare? Ar cam trebui sa ne gandim si noi ce facem.

Ungurii si Bulgarii au postat ca ar vrea sa facem companie cu ei. Ce parere aveti?

Asta pe de o parte. Pe de alta parte cred ca ar trebui sa ne bagam la comanda de companie, ca, din experienta cu Skipper comandant de companie, a fost cel mai bine si la organizarea misiunilor si la joc si la comunicare. De aceea il propun pe el comandant de compania , indiferent cu cine facem compania si mai ales daca o facem cu Ungurii si/sau Bulgarii.

Sunt 54 de romani la Guerrillas, daca am numarat bine , asta insemna 3/4 squaduri.

Pentru plutonul romanesc daca va convine ma pot ocupa eu. Cei de anul trecut ma cunosc cat de cat, poate mai mult de la eventurile din Sibiu ca am avut o experienta neplacuta in Cehia, mai pe intelesul tuturor era sa-mi f.. un ochi. Am scapat cu bine si sunt gata de mars si lupta.

Pe forumul BW am anuntat ca Airsoft Sibiu + Sectia 9 + Koalitio fac un squad ( aprox 20 oameni ) si fac parte din plutonul romanesc/finlandez. Despre companie nu am anuntat nimic pana nu va dati si voi cu parerea.

Daca va ganditi cu cine vreti sa jucati in squad /pluton/companie ar fi bine sa faceti publica informatia.

Edited by Guest

Croker de la BAT mi-a zis ca el participa alaturi de Meerkats.

Fiind amici, mi-ar face placere sa participam si noi (7 RAW) alaturi de el si prietenii lui, daca si Meerkats sunt de acord.

Perfect. Uite al doilea squad Meerkats cu BAT si cu voi. Mai trebuie al treilea si s-a facut plutonul.

Perfect.

Airsoft Sibiu + Sectia9 + Koalitio + Mercenarii facem un squad frumusel. Incet incet facem un pluton frumusel de romani.

Hop si noi : 8 ( posibil 9) de la Strike Team Bacau

Vrem sa mergem cu voi si poate cu bulgarii ca anul trecut a mers bine cu ei

Meerkats Sibiu - CAM Medias - BAT Brasov- RAW Ploiesti - CSABv Fagaras - CSWW Oradea si Phantom Cell Cluj o sa facem un pluton in aceeasi companie cu irlandezii si italienii (fiecare au cate un pluton). Oricum la noi mai sunt ceva locuri; un pluton trebuie sa aiba undeva la 30-35 persoane.

Edited by Guest

Hop si noi : 8 ( posibil 9) de la Strike Team Bacau

Vrem sa mergem cu voi si poate cu bulgarii ca anul trecut a mers bine cu ei

Ok. Pana la urma ne adunam

Vorbim cu Bulgarii si cu Ungurii si facem companie cu ei daca vrea lumea. Asa ca postati preferintele sa stim ce facem.

Nu pot sa zic ca am vreo preferinta, dar as juca cu bulgarii, ca la anul oricum am in plan cateva vizite la ei si-as face si-un joc p-acolo cand ma duc

Am ajuns si noi ( Cs WW Oradea) la o concluzie. Dorim sa apartinem in pultonul lui The Fuckeru, impreuna cu camarazii de anu trecut, adica baietii de la CAM.

O sa fie bataie mare pe berea ceheasca! )

Noi deja ne-am rezervat 2 nopti la Praga sa chefuim dupa joc )

Am prins ceva bine rau ca pret, 22 euro/pers pe noapte, cu mic dejun inclus

Sunteti mai mult decat norocosi sa ramaneti doua nopti in Praga. Inca nu stiu sigur, dar cred ca majoritatea (Meerkats&Co) ramane o noapte in Praga si plecam luni in jurul amiezii. Sincer, mi-as dori doua nopti acolo...

Da au aparut. Avem o companie "colorata" rau. Unguri, Bulgari, Rusi, Finloandezi, Lituaniei, Letonieni, un Italian , si "un neamt" asta din urma e Chelios de la noi care s-a inregistrat ca venind din Germania. Dar nu e nici o problema de aia mergem in starinatate sa jucam , pentru diversitate.

Suntem in plutonul 1 si da nu e o gluma sunteti ai mei........................ .

Cu totii suntem a lu` Skipperul, Zamolxe sa ne pazeasca...................

Anul acesta romanii de la Guerrillas sunt impartiti in 2 companii.

Compania 7 -Pluton 4

COY -Cmd - Wolfman

PLT -Cmd - ?

Phantom Cell

Brasov Airsoft Team

Meerkats

CS Weekend Wariors

R.A.W

CAM

Compania 8 - Pluton 1

COY -Cmd - SkipperSB

PLT -Cmd - Dacul

Sektion 9

Airsoft Sibiu

Mercenarii

Falcons

Strike Team Bacau

Pentru squadul 2 de la plutonul 1 Compania 8 H este nevoie de comandant. Vreun voluntar?

Daca nu am voluntar pana la inregistrare macar voi fi nevoit sa numesc un comandant la fata locului sau mai repede.

Plutonul 1 Compania H 8 are doua squaduri;

Squad 1 Comanda Qatary Coamnadantul de squad dispune cu privire la radistul pe squad ( desemneaza un om sau face el treaba ).

Airsoft Sibiu 11 buc.

Sectia 9 3 buc.

Koalitio 6 buc.

Total 20 Buc. In squad efectiv dupa ce dam comandant de companie, comandant de pluton, radist pentru pluton 17 buc .

Squad 2 Comanda ( inca nu e stabilit ) Coamnadantul de squad dispune cu privire la radistul pe squad ( desemneaza un om sau face el treaba ).

Strike Team Bacau 9 buc.

Mercenarii 2 buc.

Falcons 3 buc.

Independenti 3 buc.

Total 17 buc.

Cu conditia sa vina toti de pe lista si sa nu apara altii noi, asta este efectivul si impartirea. Stiu ca Mercenarii si-au pus biletele la vanzare. Nu stiu daca le-au dat si cui. Daca le vand ii rog sa anunte si pe noii jucatori de asemenea sa se anunte daca vor sa fie in plutonul asta.

As avea nevoie de informatii cu privire la dotare ( hoooo bulangiilor ca nu la cm va controlez) ci la puterea de foc. Daca veniti cu Saw sau Sniper as vrea sa stiu. De asemenea ma intereseaza conditia fizica ( pentru perversi, nu ma intereseaza cat de lucrati sunteti la sala) si mai ales cat duceti la miscare.