Grasulas

Task Force VI Roster

Recommended Posts

Domnilor,

Mike ne ofera sansa sa facem compania dupa cum vrem noi atata timp cat respectam regulile de anul trecut:

-compania trebuie sa fie undeva la 120 de persoane

-plutonul de minin 23 de persoane maxim 30

Pana acum la TF sunt inscrisi 81 de romani, intrebarea mea e simpla si se adreseaza echipelor care sunt la TF:

HAT

Airsoft Craiova

ATU

WTF

DEVSIX GroupXIII

WST Arad

SPARTANS

Crosshair

Doriti sa jucam toti romanii de la TF in aceeasi companie ?

Va multumesc.

Domnilor deja 2 companii de la TF au fost formate nemtii+austriecii si belgieni+francezi, mai raman cehii si polonezii care sigur formeaza inca doua plus restul. Daca nu vreti sa fim pusi la gramada cu "ce mai ramane" va sfatuiesc sa va vorbiti intre voi sa vedem ce facem, nu ma intelegeti gresit nu vreau sa fortez pe nimeni dar in caz ca vreti sa jucam toti impreuna si nu intr-o companie de mana a doua trebuie sa ne organizam din timp, stiu ca pentru unii dintre voi e o notiune noua pre-planning-ul dar trebuie facut din timp nu cu 2 saptamani inainte sa ajungem la event.

Oricum avem o problema cu numarul de oameni, clar nu avem cum sa strangem mai multi de 80 (in conditiile in care ne strangem toti roamnii de la TF)... propunerea mea ar fi sa ne unim cu grupul de UNGURI 60 de persoane ca sa formam o companie omogena decat 15 grupulete fiecare cu limba si stilul lui de joc.

Nu am vazut nimic pe forumul BW. Daca ungurii sunt asa disciplinati ca cei de la SpartanWars e suficient sa vorbeasca seful lor engleza. Oricum fara francezi !

ATU si WST se poate sa imi dati un raspuns zilele care urmeaza va rog, multumesc celor care au raspuns.

Ca sa fiu clar sa nu se inteleaga gresit, eu voi cere in mod oficial ca cei care vor sa joace impreuna, pana acum AA, Craiova, Spartanii plus inca doi trei independenti sa fie repartizati in aceeasi companie cu ungurii. Mai mult ca sigur ca va ramane loc de inca un pluton maxim 2, in caz ca veti fi totusi aruncati in aceeasi companie cu noi va rog sa luati la cunostiinta ca nu am avut nici un fel de amestec, recomandarea mea e sa cereti pe forumul BW cu cine vreti sa jucati.

pai atunci da-i drumul, formeaza plutonul si posteaza-l pe bw forum

greu de crezut ca nu poti lua legatura cu atu si wst prin telefon...

....

au aparut plutoanele. vezi ca la AA ai 7 in total, din care 6 platiti (Mugur inca nu apare platit

Acum am inchis forumul si n-am vazut listele sus.

Nici pe site nu mi se incarca.

Sa moara sa faca, aseara nu mi se incarca neam. Imi arata doar companiile.

Acum vad ca au rezolvat.

Mersi.

numa grasulas e de vina, ca nu a ascultat porunca anul trecut si a tabarat pe inamici, unde nu se astepta nimeni

vezi ca la AA ai 7 in total, din care 6 platiti (Mugur inca nu apare platit)(

pentru ca Mugur nu mai merge nici la dracu' sa-l salte. de-aia cred...

In cazul in care plutonul 3 ramane asa suntem aproape 50 de oameni destui cat sa facem diferenta indiferent de situatie, daca Ianis preia comanda companiei asa cum e trecut in roster sunt sigur ca o sa avem un event super cu tot cu regulile idioate la care tin atat de mult organizatorii, voi incerca sa aduc aminte cateva dintre ele pentru cei care nu sunt familiarizati cu modul de comanda de la Borderwar TF:

- orice misiune nu trebuie sa tina mai mult de 4 ore, adica pleci din baza la ora X in X+4 ore TREBUIE sa fii inapoi in baza. Nu conteaza ca am indeplinit sau nu misiunea, nu conteaza daca am avut contact si suntem full ammo si zero pierderi, TREBUIE sa ne intoarcem ca asa zice comandamentul chiar daca poti sa ai surpriza ca urmatoarea misiune sa fie la 2 pasi de unde te-ai intors.

- asteptati-va ca la inceput de joc sa faceti garda 4 ore nu sutem nemti sau austrieci si nici nu am participat la alte eventuri BW gen blackops, vom fii considerati racani cu cele mai banale misiuni, aici va promit ca ori imi dau o misiune pe langa satul civil asa cum am cerut si o sa mai cer , ori o sa ma pierd pe harta nimerind cu tot plutonul direct in sat...

- cand vom avea o misiune tineti cont ca ni se impune una sau doua rute pe care sa ne deplasam, suntem restrictionati pe unde putem merge spre obiectiv dar asta nu inseamna ca am sa ma duc cu capul inainte direct intr-o zona de ambuscada, doar aveti in vedere ca nu putem sa mergem pe unde ni se taie capul.

Edited by Guest