Luca Gabriel

Concealment Systems Challenge

Recommended Posts

Urmatoarea competitie va fi Cupa CSA VALAHIA la implinirea unui an de la infiintare, undeva prin luna iunie, iulie. Ne cam suprapunem peste niste event-uri unde vrem sa mergem, de aceea spun "undeva prin" dar vom anunta din timp, adica cu vreo luna inainte.

pai in cazul acesta, cred ca mai bine faci un topic separat, sa nu-l mai poluam pe asta.

În secțiunea Brăila-Galați cred c-ar fi cel mai bine. Mulțam, KIT!

Corect! Asa o fac. O sa deschid un topic atunci. Si ca sa revin on, eu tot mai astept aceste competitii de CSC la Joita! Nu-mi pierd speranta ca se vor relua.

Dragilor, dupa event-ul OVERLOAD 2015, Scoala Romaneasca de Airsoft cu sprijinul CTS TUNARI, va pregateste o surpriza....de mult timp asteptata.

In sfarsit, am gasit o portita deschisa pentru a organiza CSC 2015, Editia I. Data exacta, stagiile si premiile vor fi puse in curand la dispozitia voastra.

Va rugam sa nu mai dati drumul la zvonuri ca nu mai desfasuram activitati competitionale pentru ca nu este adevarat.

Am trecut prin cateva momente mai putin faste in acest an si totodata ne-am concentrate si pe latura de Mil-Sim, drept pentru care am lasat acest an moale cu specificul competitional - tirul dinamico-tactic.

Avem rugamintea sa ne sprijiniti in acest sens si totodata, aceasta prima editie, o sa fie una speciala pe latura de real steal shooting.

Revenim cu detalii la sfarsitul lunii. Multumim pentru intelegere si va asteptam in curand la ceea ce unii visau sa organizeze ))...adica CSC by SRA

Asa cum v-am obisnuit, trailerul de prezentare o sa fie rock on

Until next time, keep training !!!

Masashy

Salutare tuturor.

Dupa o foarte lunga pauza, SRA o sa revina cu acest format care a incantat atatia membrii din comunitatea de airsoft.

Pregatim prima editie CSC 2018 pentru luna Februarie in orasul Oradea cu sprijinul prietenilor Asociatiei DEUS VULT. Concursul se va desfasura in zona interioara a cetatii Oradea.

Stagiile, prezentarea video aevent-ului cat si celelalte detalii vor fi puse la dispozitie la finalul acestei luni.

"Until next time, keep training!"

Ka Ba - Scoala Romaneasca de Airsoft

wow...asta e cu adevarat o veste buna. pacat ca nu e in Bucuresti. sper sa aveti multi participanti.