Luca Gabriel

CSC Editia III 2013 - 15.06.2013 - Poligon CTS Tunari

Recommended Posts

Dragilor, in data de 15.06.2013 va invitam cu drag la poligonul Anatolie Salceanu by CTS TUNARI pentru CSC Editia III.

Prezentarea la poligon se face la ora 08:30, urmand ca ajustarea echipamentului si briefingul sa se faca ulterior.

Startul la competitie se da la ora 09:00.

Taxa de participare este de 50 ron / participant. Sesiunea pe glont se va desfasura tomp de 1 ora si fiecare concurent va avea 15 cartuse 9*19mm, care vor fi executate intr-un stagiu dinamic cu tinte de carton si poppere metalice.

Premiile sunt la fell ca la fiecare editie: Locul 1 - voucher 100 cartuse

Locul 2 - voucher 50 cartuse

Locul 3 - 1 punga bb's + 1 tub gaz si accesorii

De asemenea, primele 3 locuri vor avea medalii si diplome, iar ceilalti concurenti vor avea diplome.

Sponsorii CSC sunt CTS Tunari si AIRSOFT MECHANIX by Alecu, carora le multumim mult pentru sprijinul acordat in toti acesti ani.

Stagiile vor fi in numar de 4, pe specific tactic si reactiv. Acestea cat si formularul de inscriere vor fi puse la dispozitia voastra in cursul zilei de Miercuri, aceasta saptamana.

Va asteptam cu drag in numar cat mai mare.

FORMULAR DE INSCRIERE

Until next time, keep training !!!

Masashy - SRA

daca nu apare nimic neprevazut, voi fi prezent.

M-am inscris deja. Am o problema ramasa neclarificata de la ultimul CSC. Sa vedem daca imi iese mai bine acum.

Inscris. Abia asteptez sa "fur" meserie de la cei care-au fost prezenti la antrenament

...nu stiti de la mine insa in mare parte angajarile sunt din pozitia culcat si cu mana stanga... Deplasarea intre punctele de angajare se va face prin rostogolire. Aici GxG nu ar trebui sa aiba probleme

Cred cA stau acasa, nu mi au iesit actele de circar ...

inteleg nevoia de asemanare cu evenimente din viata reala, dar daca e adevarat ca tranzitia intre pozitii se va face prin rostogolire, voi participa doar ca spectator. nu ma simt inca pregatit pentru acest lucru.

inteleg nevoia de asemanare cu evenimente din viata reala, dar daca e adevarat ca tranzitia intre pozitii se va face prin rostogolire, voi participa doar ca spectator. nu ma simt inca pregatit pentru acest lucru.

valabil si pentru mine

...chiar puneti " boticul " la ce spune Paul ?...)))...inca nu il cunoasteti pe Paul si ironiile sale...Glumea dragilor...sunteti haiosi...)))

Until next time, keep training !!!

Masashy - SRA

speram sa nu fie asa. mai in gluma, mai in serios Alecu avea dreptate.

Am adaugat si descrierile stagiilor. Le gasit pe Facebook sau mai jos.

Pentru cine a pus botul la postul meu anterior: inscrierile la CSC sunt considerate semnaturi in sprijinul candidaturii mele la presedintia Romaniei!!!

Va multumesc tuturor pentru sprijin si promit sa nu va uit chiar pe toti odata ce voi ajunge presedinte

976397_533286313395096_379273916_o.jpg

736699_533286343395093_1242165003_o.jpg

976622_533286336728427_653853241_o.jpg

965838_533286390061755_693582802_o.jpg

Va asteptam! Cine nu vine va fi dat in urmarire generala pe tara...

Poate vin si eu daca ma imprumuta, acolo, cineva cu sistemul lui!

Guest
This topic is now closed to further replies.