Crazy.Bullet

[After Game] Good Guys in Bad Lands - 2.06.2013

Recommended Posts

Imi rezerv primul post pentru a centraliza pozele/filmele si a comenta in nume propriu minieventul. O sa revin cu EDIT cand ma pun pe picioare. In rest va las pe voi ... si inca odata va multumesc pentru prezenta. Fara voi, cei care ati participat, acest joc nu ar fi fost posibil. Ma inclin ...

POZE

Poze Mira: https://picasaweb.google.com/110872946510078523810/Fagaras2Iunie2013?authkey=Gv1sRgCOT--Kak3fWzHw#

Poze CB: https://picasaweb.google.com/117332100273769850726/GoodGuysInBadLands2062013Fagaras02#

Sper sa-mi revin pana maine la munca,beeetonnn...am alergat..urcat (pe acoperisuri) de nu mai pot,oricum multumim Crazy pt tot..frumos...

O zi superba, un meci excelent. Multumim pentru invitatie si pentru joc.

La mai multe si la mai mari

Salutare !

Timp bun, joc bun, actiune...intr-un cuvant : SUPER !!!

Multumim de invitatie!!

De mult nu am mai alergat atat Frumos joc, multumesc !

Glont, jos palaria pentru locatie, jos palaria pentru efortul pe care l-ai depus.

Stai sa vezi ce poze beton ti-am facut .... peste 2 sapt cand dau la Bucuresti va aduc si DVD-ul cu originale ... le pun imediat pe net.

multumesc pentru joc, multumesc pentru poze. ma dor picioarele de mor.

Super Daddy's multumeste tuturor celor care s-au implicat in organizarea superbului joc de ieri . Ura...ura ...ura !!!!!!!!!!!!!!!

Glont, jos palaria pentru locatie, jos palaria pentru efortul pe care l-ai depus.

Stai sa vezi ce poze beton ti-am facut .... peste 2 sapt cand dau la Bucuresti va aduc si DVD-ul cu originale ... le pun imediat pe net.

Ataaaaaattttt ma pui pe mine si pe Arti, cap de afis pentru eventurile tale

in numele Sektion 9 multumim pentru invitatie, efort organizatoric si ocazia de a revedea prieteni vechi si nu in ultimul rand multumim participantilor pentru un joc solicitant

A fost bine domle' . O zi lunga de batalii crancene. ...

Anticipasem desfasurarea actiunii din prima parte a zilei de cand am vazut harta ; batalie fara sfarsit la mijloc. Nu ma asteptam sa pierdem C10. Mi-a placut agresivitatea (sensul bun ) adversarilor care au venit in valuri , tragand mii de bile , avansand incet dar sigur. Dupa ce am pierdut mijlocul s-au revarsat pe tot terenul si ne-au inghesuit in HQ dupa care urmat atacul final. Eu as zice ca au avut o coeziune mai buna.

Cel mai distractiv pentru mine :

- oprirea unui atac grupat de 10 oameni la C8 (masacru )

- sniperu-l nostru de pe HQ - a dominat campul de lupta - cerea pauza de senvis

- doua infiltrari in spatele liniilor inamice la atacul final (epic - ce-am simtit si ce le-am facut )

Muntumim si noi organizatorului si participantilor la joc. Locatia de joc e probabil una din cele mai frumoase zone de joc din lume . Sa traiasca CSABV si la organizat cat mai multe jocuri.

Edited by Guest

Sus pe HQ eu am fost la final...dar nu sunt sniper ...am avut ceva victime de acolo...asa razlete...si am papat senvis...in fund cu ochiul pe luneta

Sunteti gata sa va uitati la un film de actiune? ... vizionare placuta ... si mai ales AUDITIE placuta. Lasati impresii pls ... app. videoul inca se proceseaza ... va fi si in rezolutii mai mari ...

@grasulas - daca tii aproape cu WTF 360 devii vedeta ma

Multumim Glont pentru film