zen

A&K SR25 pimpuit, pachet intreg + bonus - 1450 ron REDUCERE

Recommended Posts

faina afacere asta cu replici, le cumperi de la unu, nu ai timp sa le bibilesti si le vinzi la altul mai scum , bafta

faina afacere asta cu replici, le cumperi de la unu, nu ai timp sa le bibilesti si le vinzi la altul mai scum , bafta

- pierdere de timp să-ți răspund.

Edited by Guest

Zen genul asta de discutii nu isi au rostul.

Stati asa, usurel.

E impotriva regulamentului sa cumperi jucarii de la cineva si sa le repui la vanzare pe forum mai scump.

Zen, daca poti dovedi ca Cryptopsy face lucrul asta, e pasibil de ban. Daca nu, te rog sa te abtii de la a face oamenilor reclama negativa.

bobo fa tu un search sa vezi cate cumparari si revanzari are acest chairsofter, ma bucur inimaginabil ca bisnitarii sunt bineveniti pe asr , in fapt e locul lor propice, cand critopsy o sa dovedeasca cu facturi si poze ca face schimbari MAJORE la o replica eu am sa imi retrag cuvintele despre el si faptul ca face bisnita , pana atunci .. va multumesc pentru BAN

- pierdere de timp să-ți răspund.

Edited by Guest

Ok, zen, Crypto nu trebuie sa dovedeasca nimic. Tu il acuzi ca face bisnita pe ASR. Prove it sau minti/esti dezinformat.

Nimeni nu ia ban (inca). Dar acuzatia de bisnita e destul de serioasa. Deci prove it.