Luca Gabriel

CSC Training ( ARENA )

Recommended Posts

Dragilor, in urma cererilor destul de multe din partea voastra, am facut modificari in Calendarul SRA, renuntand la anumite antrenamente ale noastre pentru a va putea oferi posibilitatea de a invata, exersa si ridica nivelul de concurent CSC si nu numai. Desi totul vom incepe pentru competitia CSC ( miscarile, manipularea secundarului, modul de deplasare rapida, tehnici de dispunere dupa COVER din diferite pozitii, schimbari rapide si tactice de mag, angajari de precizie din distante medii si mari, angajari rapide si precise, rezolvari de incidente ), acest training va ajuta foarte mult in castigare de experienta vis a vis de manipularea secundarului si pentru concursurile de glont.

Primul training CSC la ARENA se va efectua pe data de 12.05. incepand de la ora 08:30 pana la ora 14:00. Trainingul va incepe cu elemente de basic, dupa care totul se va exersa pe tipuri de stagii.

Rog confirmati prin sms la numarul 0728 / 404 892 - Razvan, cat si pe acest topic; specificati nickname-ul / numele la ambele variante de confirmare. Taxa de participare este de 50 ron / participant.

Cu acestea fiind spuse, astept confirmarea voastra incepand chiar de maine ( cine poate confirma ) pana la data de 10.05.2013.

Multumim si va asteptam cu drag.

Until next time, keep training !!!

Masashy - SRA

IN 2 - Gabi Gheorghiu (vin cu veșnica problemă: port încărcător dublu pt single stack găsim pe undeva?)

IN 2 - Gabi Gheorghiu (vin cu veșnica problemă: port încărcător dublu pt single stack găsim pe undeva?)

nu inteleg ce doresti tu sau ce problema e

Raspuns in PM Alecu. Doresc participare. Gear incomplet.

nu inteleg ce doresti tu sau ce problema e

Gabi, ai rezolvat sau il intreb be sergiu? daca imi amintesc bine el ti-a imprumutat un port incarcator dublu pt 1911 single stack la un antrenament sra

toate ca toate, poate sunt eu mai ametit, dar nu reusesc sa gasesc locatia ARENA.

Nu se gaseste KIT......dar da-mi un semn pe tel meu ( 0728 / 404 892 ) si iti explic eu man.

Dragilor, daca mai aveti persoane care doresc sa participe la training, confirmati si pentru ele. Multumim si va asteptam cu drag.

Masashy - SRA

Salutare dragilor. Datorita unor activitati in serviciul meu, anuntate in aceasta dimineata, ne vedem nevoiti sa reprogramam antrenamentul CSC.

Chiar daca acest training se reprogrameaza, aveti timp la dispozitie sa mai exersati pana pe18.05 cand va asteptam la SHOOTERS CHALLENGE by CTS TUNARI.

Aveti detalii pe http://www.tunari.ro sau pe lonkul de mai jos a lui Iuri.

Masashy -SRA

Edited by Guest

Guest
This topic is now closed to further replies.