Crypto

SR25 - rog a se inchide

Recommended Posts

DMR SR25 A&K Custom upgradat.

Replica trage cu 138 metri pe secunda. Are cam in jur 3000 bile trase in total. Este realizata integral din metal. Amortizorul este detasabil rapid si railul este ferm fara joc.

Sunt al doilea proprietar, dar eu am realizat upgrade-urile externe si o parte mare din cele interne.

Raspunsul la tragaci este ferm. Ca mici neajunsuri, replica trage full auto in pozitia SEMI (foc cu foc). Cred ca necesita un cutoff lever nou, care il voi aproviziona eu, doar trebuie montat. Cand imi fac timp, o sa fac chiar eu inlocuirea dar momentan am foarte multe proiecte pe birou, si foarte putin timp, iar hobby-ul a devenit mult mai putin prioritar in momentul asta.

Usita laterala la hopup am reusit sa o stric, dar am reparat-o foarte bine, si nici nu se vede caci capacul sta in mod normal inchis, si doar se deschide cand reglezi hopup-ul.

Se vinde ca pachet intreg si indivizibil, cu:

- 10 maguri SR25 (9 midcaps + 1 hicap) + 5 accesorii Magpul (3 tan & 2 negre)

- Geanta de transport mare cu compartiment pentru 2 replici si accesorii.

- Baterie LiPo 7.4V stick care incape in buffer tube + alarma lipo 7.4V

- SmartCharger Turnigy cu balansare

- amortizorul original detasabil

- Piese de schimb / rezerva (cutoff lever, selector switch din otel care permite doar safe si semi, un set de h-nubs)

- Cutia originala + tija de curatat / desfundat teava.

Pretul este de 1499 RON pe tot pachetul. Pretul nu este negociabil.

pentru 100 RON in plus, pot oferi un mosfet programabil Burst Wizard care se monteaza in fata bateriei si poate bloca replica sa traga strict pe semi sau burst( 1.. 8 ) indiferent daca se inlocuieste sau nu cutoff leverul. Patul va necesita modificari minore pentru a putea incapea mosfetul si bateria sau se poate tine intr-un stock pouch.

Upgrade-uri Externe:

- Element PRS Sniper Stock ( /w Magpul PTS trademarks) /+ sling mount buffer plate din otel

- Element MOE Pistol Grip (/w Magpul PTS trademarks)

- Element XTM Rail Panels (/w Magpul PTS trademarks) /+ LaRue Tactical Index Clips

- Magpul PTS trigger guard

- Tactical Front Grip

- Classic Army AR10 backup rear sight(ACM) & Knights Armament backup front sight (ACM)

Upgradeuri interne & specificatii

- Gearbox V2.5 ranforsat

- high torque steel gearset & steel bushing & shimming

- Bore-Up SR25 Kit

- Systema Hopup Chamber & Systema Hopup Bucking

- JBU 509 x 6.03 tightbore / precision inner barrel /+ teflon stabilizer mod

- P&J High Torque long type motor & silicon wiring & deans connector

IMG_2428.JPG

IMG_2429.JPG

IMG_2430.JPG

IMG_2431.JPG

IMG_2434.JPG

IMG_2435.JPG

IMG_2438.JPG

Edited by Guest

inca valabil.

pentru 100 ron extra dau si un mosfet programabil Burst Wizard care se monteaza intre baterie si gb, fara a fi necesara modificarea wiringului

Guest
This topic is now closed to further replies.