KaPPa

Duminica - 14.04

Recommended Posts

salut.daca arma mea vine abia luni, as avea posibilitatea sa inchiriez una de la cineva? Daca nu am posibilitatea sa inchiriez, pot veni sa asist, sa ne cunoastem etc? As dori sa ma alatur comunitatii, exista niste cerinte equipment-wise?

de venit poti cu cea mai mare incredere..indiferent daca ai arma sau nu...cunosti copii..etc...cat despre echipament si/sau alte lucruri le vorbim la fata locului...in principiu nu sunt cerinte speciale...chef de joaca si fair-play sunt mandatorii in rest ne vedem duminica!!!

Vino cu incredere, macar asisti

De inchiriat nu inchiriem dar daca cineva are mai multe poate iti imprumuta.

Un singur lucru e obligatoriu sa ai: ochelari de protectie neaparat

Daca nu ai ia de la bricostore, dedeman etc ceva provizoriu sa fie pana iti iei unii calumea

Vino cu incredere, macar asisti

De inchiriat nu inchiriem dar daca cineva are mai multe poate iti imprumuta.

Un singur lucru e obligatoriu sa ai: ochelari de protectie neaparat

Daca nu ai ia de la bricostore, dedeman etc ceva provizoriu sa fie pana iti iei unii calumea

ochelari gasim mai repede decit arma ii imprumut eu 1 pereche

mai am si eu vreo 3 perechi extra ...

PS: daca nu ai arma si echipament...poti sa vii cu bile...cat mai multe bile ca avem noi cu ce sa le consumam

PS2: daca e iau din vitrina si pseudo sniperul meu...macar asa cat sa arunci vreo 2-3 bile si matale...nu e cine stie ce - de fapt e slab rau, dar...

vin si eu , doar sa postati incotro va indreptati.

@punisher : nici tu nu te crezi cand zici ca o sa fii prezent ! dar se apropie pastele poate se intampla o minune ))

Am zis ca vin si vin.

Unde mai pui ca vine si Cata (jok3r)

Deci minune x2

Sa ne asteptati cu paine si sare

Vin si eu. Mai era un baiat care mai venea la joc da mai rar parca Sorin il chema, ce mai stiti de el?

Era un pistolar bun.

))))

am eu arme de inchiriat , 25 ron ziua. m4 si ak dar ak am dat pt duminica deja. ramane m4

bun, atunci ramane sa ne vedem duminica si inchiriez arma de la tine, spidi....bile de unde cumpar prin ct? De fapt, puteti sa`mi dati o adresa a unui magazin de airsoft din constanta?

airsoft-one.ro . g&g(ai garantia ca ies toate bilele pe teava) 0,25g . sa nu iei 0,20g pt ca sunt prea usoare.

bun, atunci ramane sa ne vedem duminica si inchiriez arma de la tine, spidi....bile de unde cumpar prin ct? De fapt, puteti sa`mi dati o adresa a unui magazin de airsoft din constanta?

Nu vreau sa fiu carcotas,tu vino la joaca,bile gasesti,nu-ti imagina ca vei trage mii...unde se gasesc 3-4 jucatori laolalta,vei gasi si pe cineva sa iti dea niste bile...ochelari avem (asa cm a zis fratele K4m3n) , bunavointa este ,tu prezinta-te si vei putea discerne ulterior...

nunta fara mireasa nu se poate )....prezent....mai ales daca facem un scenariu cu bomba, sa alerg ca un disperat