BUZA

propaganda sau nu- Marius Apostol - poveste emotionanta.

Recommended Posts

propaganda sau nu- Marius Apostol - poveste emotionanta.

http://www.gandul.info/interviurile-gandul/oameni-tari-marius-apostol-militarul-a-carui-viata-s-a-schimbat-in-afganistan-cu-cateva-ore-inainte-de-asasinarea-lui-osama-bin-laden-video-10688234

din partea mea: toata stima pentru acei oameni. nu cred ca se va stii vreodata cum e viata lor, aici ma refer la cei care suntem dinafara sustemului.

E primul post pentru mine,dupa o zi intreaga de citit pe acest forum...

Am tot respectul pentru acest om,deoarece il cunosc si pot spune ca viata nu a fost prea buna cu el.

Dar totusi,de fiecare data a stiut sa revina pe picioare si sa mearga mai departe.

Nu este propaganda deloc.Chiar inainte sa incep pregatirea pentru plecare,unul din amici ma anuntat ca a avut incidentul si ca a fost mutat de urgenta in baza medicala Ramstain din Germania.Inainte sa plec,am reusit sa il vad si sa imi dea citeva sfaturi.

Asta e realitatea de acolo si presupun ca cei pe care i-am vazut aici ca fac parte din sistem si stiu,sau poate au fost acolo,pot confirma ce spune el.

Propaganda e alta,nicidecum acest interviu (parerea mea).

Edited by Guest