Sign in to follow this  
dUMi

Some twisted orthodox shizzle

Recommended Posts

dumi ce inseamna prostia asta.... sunt niste nemernici care blasfemiaza Ortodoxia

Habotnicii sunt niste creaturi respingatoare ... si habotnicii religiosi ... si habotnicii atei ... si habotnicii anti-religiosi ... si habotnicii pro-stiinta ... si habotnicii pro-iluminare la pachet ... si habotnicii pro-drepturile minoritatilor de diferite tipuri ... si etc.

As aprecia daca aruncarea cu cacat (de la oricine catre oricine) ramane una dintre pasiunile extraforumistice ale tuturor.

Poate dam un lock si ne indreptam atentia catre alte chestii?

Nu va agitati, am pus asta ca sa radem un pic de cei care au tras pozele, nu cu vreun alt scop

this is fucked up. Nu sunt religios, dar nici chiar sa ne pisam pe valorile altora. Eu ti-as sugera sa dai jos pozele, prevad un shit storm si nici nu-i ok sa asociem astfel de manifeste cu forumul. Maine, poimaine vedem un ziarist zelos de la vre-un tabloid retardat cu un astfel de articol "Jucatorii de airsoft promoveaza anti-religia" "dai o bila cu teh flying spaghetti monster" etc.

vorba aia, "keep god out of california", la fel si aici.

stati ca eu sunt in ceata....il certati pe dumi ca a postat pozele, dat nu va agitati deloc de cei care au facut pozele...WTF?