Light

Mechanized in Games

Recommended Posts

acum intrebare: am tot studiat aceste TAG-uri si nu am vazut ce efect are asupra unei tablarii de masina, ca parca nu as vrea sa ma alerge Light ca am indoit capota sau am spart parbrizul de la o lovitura de TAG

Dragi prieteni atat timp cat produsele folosite sunt destinate airsoft.ului nu am nici cea mai mica problema.

Masina e pregatita si ea pentru airsoft atat pe timp de zi cat mai ales pe timp de noapte ex: elemente de caroserie din fibra, parbriz inlocuit cu plexi, faruri speciale pt offroad, 3 mitraliere etc. deci prieteni va asteptam cu aset.urile cum spunea un clasik in viata pe aici ..

Light, dar poate alte masini au probleme cu anumite deviceuri.

de aia va rog sa discutati si sa ajungeti la o concluzie acceptata de majoritatea (n-am sperante la unanimitate )

Vlad nu cred ca vor fi probleme de acceptare atat timp cat deviceurile sunt pentru airsoft si nu improvizam in dulcele stil romanesc pe principiul . ”Lasa ma ca merge si asa..NU merge!”

Daca sunt alte opinii, intre detinatorii de mechanizate pt airsoft, va rog nu ezitati sa va exprimati pdv! Altfel spor la cumparaturi!

M.A.T. mechanized update

Enjoy!..