Winnetou

caut chirie

Recommended Posts

salut,fac si eu un apel la cine are sau cunoaste pe cineva care ar avea de inchiriat o garsoniera in cluj(preferabil marasti sau zorilor)daca nu macar o zona din care sa ajung cat mai rapid cu troleul pe langa memo.As vrea sa fie mobilata cat de cat decent,adica fara mobila de 50 de ani si sa aiba masina de spalat,termopan,centrala.pretul pe maxim pe care mi-l permit e undeva la 150,max 160 de euro.Nr meu e 0764852156.Multam fain.

p.s. fara recomandari cu piata etc pt ca am cautat si avand in vedere ca m-am trezit cam tarziu nu prea am gasit mare lucru.

stiu..dar eu abia acum am terminat cu admiterea la master si n-am vrut sa inchiriez pana nu ma vad cu ambele picioare in cj...dar ma gandeam ca poate e cineva p-aci care stie vreun pont ceva...

Pot incerca sa te ajut, dar trebuie sa stiu exact ce cauti. Ma ocup si de imobiliare in timpul liber, iar pentru tine ma pot implica "pro bono".

salut, eu stiu o camera intr-un apartament de 4 camere, la 75 de euro, ai tot ce ai nevoie acolo, camera e micuta, dar apartamentul este mare si colegii sunt o companie placuta, daca te intereseaza trimite pm

edit: este pe langa hotel royal in gheorgheni, nu e nici zorilor nici marasti dar este mai aproape de centru decat ambele, zona este foarte frumoasa, cu multe parcuri si spatii verzi