ave

The Gath3ring 3 - DARK LEGACY - foto , impresii

Recommended Posts

no prob, boss. eu vineri eram in munti iar sambata cand s-a dat off m-am tirat repejor. trec eu pe la tine. te sun in avans

Acum am ajuns acasa , o sa incerc pe cit pot sa fac un mic debreefing.

Pentru inceput imi cer scuze ca nu am putut ramine la party , dar am fost nevoit sa conduc inspre litoral unde eram asteptat in cantonamet , fapt pentru care imi cer scuze ca nu am putut sa fiu linga camarazi pentru a depana povesti si a savura o bere.

Multumesc in primul rind lui Grasulas si lui Ilion pentru munca depusa ( aici ma refer de la timpul alocat , pina la munca fizica { stiu ca pare greu de crezut , dar astia 2 uscati, chiar au un pic de fortzica in ei ) } ) , Airsoft Aliance pentru inca un Ghatering ( bun/rau e SINGURUL event unde ne intilnim cu totii , macar ca schimbam o gluma , bem o bere si tot e un lucru mare ! ) .

Respect maxim inca o data pentru C7 ( Sutanele lui Venin ) pentru modul de abordare al joculuii si o comunicare radio impecabila.

Respect Bita si ai lui olteni pentru energia neconsumata , buna dispozitie , comenzi executate perfect , si , personal , eu am ramas placut impresionat de felul cum se iau deciziile in echipa la ei. Un exemplu urmat de catre toate echipele as putea spune.

MUltumesc pentru devotament si sprijinul acordat de catre Black Sea Reloaded ,o echipa pe care atunci am cunoscut-o dar am ramas placut impresionati de ei , mai ales de ...imi cer scuze ca nu imi amintesc numele...baiatul plinut care a rezistat eroic pe coclauri pina la sfirsit .

Multumesc echipei TMT ( fara Leabu , care e o putoare ) ) pentru sprijin si suport

Multumesc Compania X ( Dada e o placere sa te aud cum comunici )

Personal anul asta am experimentat jocul din cealalta parte ( second in comand ) , de unde este f greu sa multumesti pe toata lumea. Am incercat impreuna cu Tag sa tinem interesul oamenilor aprins pentru joc , cei care erau obositi , ii puneam sa faca paza , am incercat sa creem o atmosfera placuta in-game. Daca am reusit sau nu ,asta e la latituninea celor din Tenebree.

Ca o concluzie de incheiere : de ce daca tot dai bani pentru un event ( multi/putini e mai putin relevant ) te duci acolo si incepi sa creezi probleme /circoteli/ nemuriri/pareri/opinii ????? Poate ca suntem copii , ca ne jucam cu puschi-puschi , dar la comportament am pretentii sa fim oameni maturii. Poate G4 o sa fie mai dur sau mai usor , poate o sa fie mai multe misiuni sau poate o sa fie jacuzii in mijlocul terenului , dar nimeni nu te forteza sa participi. Dar daca ai luat decizia sa vi la event , atunci vino si simta-te bine , ingnora toate probleme care vor aparea si care sunt inevitabile , si pleaca de acolo cu zimbetul pe bize si o amintire placuta.

Multumesc inca o data tuturor pentru un weekend care mi-a luat gindul de la problemele cotidiene si m-a facut sa ma relaxez !

Cu tot respectul Venin din partea mea si a celor de la Black Sea Reloaded a fost foarte fain si sper sa ne alaturam si la anu!!!Multumiri deasemenea si lui Tag !!!

Tricourile eventului la mine. In fiecare zi L- V de la 10:30 la 19:00 la magazin sau duminica la joc

Tricourile s au impartit in camping bradulet vineri seara si sambata seara nu stiu cum de nu ti l am dat pt ca si eu si nise am stat cu ele pregatite, imi pare rau pt asta.

si eu am plecat mai devreme...eventual o sa il mandatez pe Olfs la un joc sa ia tricoul de la tine..

vedem cum ,nu-i bai

Vegeta

vazut si eu filmul acu, fain, dar am totusi o mare intrebare: de ce oamenii morti din baza au facut respawn?? parca bleedul e de 10, tocmai de aia am dat atacul cu doua minute inainte, sa nu aiba timp sa faca respawn; sau in baza e respawn automat ?

vorbesc doar de cei din baza, stiu ca un grup se intorcea sa faca respawn dupa atacul asupra B3, si se pare ca au ajuns la timp...

pentru ca au avut parte de un gm noob rau la fata locului

speram sa merg pe burta si sa nu observe nimeni, si next time, avand experienta g3 in spate, sa nu mai fac gafe din astea

si a mai fost una interpretata gresit: am fost intrebat daca dupa ce iei o bila si zaci, sa zicem 7 min, vine medicul, tragi bilet cu mort, cat mai stai? eu am raspuns ca inca 10 min dupa ce ai tras biletul, dar raspunsul corect era: inca 3 min, ca de fapt se aduna.

partea proasta ca i-am pus pe baietii care au intrebat, sa se anunte si intre ei de prostia care am zis-o

imi cer scuze celor de la pitesti care au atacat b2 pentru gafa cu respawnul under fire si celor de la mat (parca) pentru faza cu bleed time

o sa studiez mult mai bine regulamentul si nu o sa mai fac greseli din astea flagrante

Vegeta, iarta-l pe Piulitzul.. e oltean de-al nostru. Multumim pentru film! Ai o portie de cartofi oltenesti de la mine data viitoare

nu se poate, mi-a venit nevasta cu o falca in cer si una in pamant ca m-am dus sa filmez tipe in uniforma militara la g3

ps: acum incerc sa dreg situatia

Edited by Guest

Chestia asta cu timpul de bleed-time ramas a fost intrebata de mai multi oameni si catre mai multi gm/arbitri, cam fiecare avand interpretarea proprie. Noi pana la urma am jucat cu resetarea timpului de bleed la interventia esuata a medicului (ca sa citez un gm, "ai murit in chinuri pe masa de operatie").

la cine am dat tragaciul de m4, sper ca i'a fost bun. nu mai stiu cui si eram curios daca l'a folosit

intrebare mai era un fotograf imbracat in alb sau galben (sau alb cu galben) care mi-a facut si mie cateva poze poate stie cineva daca le-a postat pe undeva

intrebare mai era un fotograf imbracat in alb sau galben (sau alb cu galben) care mi-a facut si mie cateva poze poate stie cineva daca le-a postat pe undeva

A fost Sierra de la Iron Sky si a facut poze cu aparatul meu si cu al lui Crazy_Bullet, deci pozele facute de el apar in respectivele calupuri.

Un event frumos din care am luat doar lucrurile bune si sper ca vom invata cu totii sa ne organizam mult mai bine si sa dam mai multa dovada de respect si seriozitate. Respect pentru toti participantii si pentru toate cluburile care au luat parte la "razboi" si astept cu mare interes urmatoarele evenimente airsoft.

am si eu o intrebare de adresat celor care s-au ocupat de patch-uri (Alecu parca si care s-o mai fi ocupat).

daca nu am platit inainte nici patch si nici tricou dar vreau sa le achizitionez, se mai poate? mai aveti si extra?

Tricouri GATHERING - 35 Lei bucata

Disponibile:

- L (5 buc) amonra -1

- XL (13 buc)

Edited by Guest

Tricouri GATHERING - 35 Lei bucata

Disponibile:

- L (5 buc) amonra, zad -2

- XL (13 buc) Crazy.Bullet, turbi_driver69 - 2

img0896ir.jpg

in cazul in care se epuizeaza tricourile, voi prealua precomenzi pt aceasta si vom livra.

Edited by Guest

Frumos! Salvat de clopotel 17.57 ..

ps. min. 1.22 si ..19.24 bam bam helmet sound..

Edited by Guest