Sign in to follow this  
Luca Gabriel

Expozitie Anatolie Salceanu by CTS Tunari

Recommended Posts

Dragilor, maine, 21.07.2012, la poligonul Anatolie Salceanu, CTS Tunari a organizat o prezentare armament de mare anvergura si un demonstrative de asemnea de acelasi calibru cu echipa nationala a Italiei de talere. O sa puteti viziona o gama larga de armamanet de ultima generatie destinata pentru echipe de asalt si o sa aveti si ocazia de a angaja cu acestea jos la poligonul de glont.

Asemenea eveniment nu este de ratat sub nici o forma, iar de angajat cu astfel de sisteme nu o sa mai aveti ocazia.

CTS Tunari va asteapta la poligonul Anatolie Salceanu incepand cu orele 09:00 la unul din cele mai titrate evenimente de acest gen, singurul din tara la aceasta ora.

Until next time, keep training !!!

Razvan - SRA

A fost super! S-au prezentat numai arme de vanatoare si pentru sport ..

Am participat si la 3 manse in care am utilizat 3 tipuri diferite din celebrele arme Guerini si Fabarm

Caesar Guerini Summit Black Impact Sporting (super sistenul de ochire de pe lunginea tevii..)

Fabarm XLR 5 VELOCITY

Fabarm Elos 12 He

dintre toate Guerini rulls..sau mai exact cu aceea am facut treaba cu restul...nimic

Sambata se organizeaza o alte sesiune de tragere ..dar cu armele poligonului!

Viorel o gazda excelenta! Bravo

ps....

Edited by Guest

Imi facusem plan sa vin si eu la poligon, dar aparent firma nu a vrut sa plec efectiv din birou

Data viitoare voi fi si eu acolo cu siguranta

Ceva filmari de la expozitie? Sau poze ...

Da! au fost facute de o echipa cu ceva scule profi dar nu stiu inca unde le putem vizualiza..

Unul dintre participanti este http://armeriaprasacu.ro/ poate vor fi postate la ei pe site..

sa vedem ce zice si Viorel..

..pe de alta parte astept sa testez si concurenta

Dragilor ma bucur ca v-a placut. Sambata veniti sa trageti cateva boabe si have fun...iar Duminiva vine CSC III by SRA la care va asteptam de asemenea.

Until next time, keep training! !!

Razvan - SRA

Dragilor ma bucur ca v-a placut. Sambata veniti sa trageti cateva boabe si have fun...iar Duminiva vine CSC III by SRA la care va asteptam de asemenea.

Until next time, keep training! !!

Razvan - SRA