manu

kriss vector kwa

Recommended Posts

rugamintea mea e sa ma ajuta-ti cu un magazin unde as putea gasi aceasta arma: kriss vector airsoft kwa. am gasit poze ,filmulete,dar nici un magazin care sa o detina. multumesc frumos.

o sa mai dureze , pana o gasim la magazinele romanesti .....si pana mai scade din pret , la fel ca la Tavor Tar-21care de la 500 dolari a scazut acum pna la 380 dolari ....fara punctator

am comandat jucaria.http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=category&item=KWA-GBB-KRISS-BK&search=category&rs=Sub-Machine%20Guns&catid=1&cat=80 . la sfarsitul lunii imi vine. pe langa amortizor am cerut si un kit de marire a reculului. stie cineva daca aceste kit-uri maresc in mod deosebit reculul?

Un pic spre negativ as zice, si sa-ti explic de ce: De obicei lumea greseste la fel, cumpara o arma si abia DUPA incepe sa intrebe, plini de entuziasmul dat de asteptarea coletului: "a mai avut cineva arma asta? E misto/buna/precisa/fiabila?"

Ceva imi zice ca intrebarile astea sunt utile INAINTE sa cumperi.

Acu ajungand la cazul tau, cumperi o arma noua, nemaivazuta, si un kit de marire a recului pe care 100% nu l-a vazut nimeni in viata lui. Dar chiar si asa, nu era bine sa intrebi inainte?

Sper sa mareasca recului, sunt sigur ca e o arma foarte distractiva si solid facuta, ca e KWA S-o stapanesti sanatos, si nu mi-o lua in nume de rau ca am scris cele de mai sus.

am intrebat daca stie cineva de kit-urile de recul, la orice fel de model pe gaz, ca la kriss sigur nu stie nimeni, abia a aparut.iar despre replica nu am intrebat nimic,stiind ca nu o sa fie nimeni care sa-mi raspunda. am citit pareri despre replica pe forum-uri de afara. nu e nici o suparare motane.

Edited by Guest

Un pic spre negativ as zice, si sa-ti explic de ce: De obicei lumea greseste la fel, cumpara o arma si abia DUPA incepe sa intrebe, plini de entuziasmul dat de asteptarea coletului: "a mai avut cineva arma asta? E misto/buna/precisa/fiabila?"

Ceva imi zice ca intrebarile astea sunt utile INAINTE sa cumperi.

Acu ajungand la cazul tau, cumperi o arma noua, nemaivazuta, si un kit de marire a recului pe care 100% nu l-a vazut nimeni in viata lui. Dar chiar si asa, nu era bine sa intrebi inainte?

Sper sa mareasca recului, sunt sigur ca e o arma foarte distractiva si solid facuta, ca e KWA S-o stapanesti sanatos, si nu mi-o lua in nume de rau ca am scris cele de mai sus.

Auzi, te rog nu mai descuraja entuziastii, ei se cheama early adopters si daca fiecare am astepta user reviews nu le-ar mai face nimeni

Iar sentimentul de exclusivitate se plateste (cu bani, cu risc), dar e si misto, deci, bravo pentru primul posesor de Kriss Vector!

Nici vorba sa vreau a-l descuraja Foarte bine ca a luat Kriss-ul, o sa aiba o vara pe cinste. Doar comentam despre utilitatea intrebarii respective.

letal.ro face preorder la el.. cam piperat pretul, dar deh, asigura si service/garantie.

letal.ro face preorder la el.. cam piperat pretul, dar deh, asigura si service/garantie.

wow!!! 2000 roni? e foarte mult. ai garantie la ea? Garantie: 1 luna; nu merita acesti bani. am cumparat-o din china cu 1280 roni. Parca suna altfel nu?

cum ai luat-o cu 1280??? e 300 si ceva de dolari numai replica ....intrebarea mea...vama + trasnport + tva nu se plateste???

dupa ce o primesc de George voi face o prezentare frumoasa

dupa ce o primesc de George voi face o prezentare frumoasa

N-ai zis bre ca mi-o faci cadou?...ca tot se apropie Sf. Gheorghe

Sambata o iau la munca sa fac niste shooting test cu ea...si sambata dupa amiaza cand ajung in Braila ti-o predau

Ma aburesti bre, si daca tot ii faci shooting test, sa srii aici si parerile la prima tragere,cu cat trage,cat tine un incarcator,amortizorul daca isi face treaba etc,stii tu mai bine ce trebuie scris. bafta si distractie placuta cu "iubirea mea"

manule vezi ca asta e pehlivan mare.. de fapt se joaca cu ea vre-o doua saptamani, si cand se plictiseste, ti-o trimite. cum ar veni isi face moftul pe banii tai )

@mil - indubitabil . Vezi ca sambata - duminica sunt prin Braila...daca jucati la Pal poate va fac o vizita

serios acum...eram sceptic in privinta ergonomiei...dar se aseaza foarte bine in mana.

e drept...e front heavy...dar nu la modul deranjant.

solida...un foarte mic wooble intre "upper" si "lower" dar la fel...nu deranjant...si rezolvabil cred eu.

o sa testez cu excel 0.20 maine si eventual ii fac si un chrono (daca-l recuperez )

manu...sa-i instalez si kitul de recul de la hephaestus? (in varianta stoc mai mult recul are un pistol decat vectorul)