Doktor

Jocuri organizate de Iron Sky Team

Recommended Posts

Da, ora 0900.

Ora 10.00

Eu acum am ajuns acasa, noroc ca am avut sofer, pe Annya... hic...

Hai sa vedem..cine se mai anunta pentru maine la ora 10:00 la fermele mici (casute)?

Vin impreuna cu un prieten (+fetele aferente)

Sunteti bine veniti si cu familia, eventual cine vine, este rugat sa aduca cat poate el sa manance, vom face si un gratar, doar este 1 Mai.

l-a prins acum ceva timp

Nu am reusit sa prind nici buchetul nici jarteaua miresei, insa dupa ce am rapit-o, am plecat cu doua din domnisoarele de onoare

100_8033.JPG

100_8054.JPG

...eh, as fi vrut eu dar m-a prins nevasta.

Duminica 06.05.2012 ora 10.00 la locul stiut. Incercam un scenariu mai ...dragut

Detalii cel tarziu sambata.

Cei care nu pleaca la Brasov (ma refer la membrii HAT) probabil ca vor veni sa joace cu Iron Sky. Daca se confirma ceva concret, postez lista aici.

L.E. - Momentan confirmati vreo 6 oameni. Restul, daca vor, stiu drumul pana la ferme.

PS - pana la urma cred ca venim vreo 10 + / -

Edited by Guest

Repet, adunarea la ora 10.00

Sa va imbracati frumos, posibil sa apareti la stiri ( doar cei care doresc, am mai avut probleme data trecuta cu cei ce vor sa isi ascunda identitatea avand in vedere ca practica ceva extrem de rusinos...)

Important: sa aveti veste reflectorizanta. Cei ce nu au nu intra in joc, raman la "safe zone"

Avem cateva scenarii noi pe langa cele vechi. Se joaca fara respawn in partide de 15 sau 30 de minute in functie de complexitate. De asemenea extrem de important: cei ce nu respecta scenariul, pe coordonatorii de joc si arbitrii sunt eliminati un numar de jocuri in functie de gravitatea abaterii.

Edited by Guest

foarte misto jocul de azi ... bravo celor care au organizat ! Fairplay .. si bun simt .. astept pozele !

Airsoft Alliance multumeste pt ca ne ati gazduit. Ne cerem scuze pt ca nu ne am anuntat prezenta, si ne cerem scuze daca s a crezut la un moment dat ca incercam sa monopolizam jocul. Din dorinta de aduce plusuri la jocuri, cred ca l am cam suparat pe D, pe aceasta cale il asigur ca nu dorim decat sa crestem calitatea.

Jocul a fost unul frumusel, adversarii pe masura.

aduce plusuri la jocuri

Alecu, volumetric vorbind, aduci un din ce in ce mai mare plus la jocuri

On the other hand, aerian jocul arata asa:

Ori foarte bun camuflajul, ori cam static jocul In afara de start si de cei in veste, nu prea am prins in cadru mare lucru. Vegetatie multa, pro'abil.

Scuzati calitatea, manuirea aparatului 'n shit, sunt un boboc in domeniu, dar promit sa ma antrenez intens.

Excelenta filmarea si destul de stabila imaginea. Cand apare si clipul de pe Digi TV?

Salutare. Eu sunt reporterul ´´de razboi´´

Aici este filmarea http://www.digi24.ro/stire/Airsoft-o-noua-distrac-ie-de-weekend-pentru-bucure-teni~13291

Sper ca va place, altfel nu risc sa vin duminica viitoare la Airsoft.

Sanatate si astept feedback-ul.

Ii multumesc lui Dan, Ursu si celuilalt baiat care s-a sacrificat sa poarte o casca a naibii de stralucitoare, ca sa avem cele mai bune imagini de pe Go Pro. Multumesc, evident, tuturo celor care au participat la razboi!!!

Vizavi de reportaj am 2 observatii - sportul airsoft a fost recunoscut acum 2 ani si jumatate.

- treaba cu sportul nu prea costisitor... doar 1000 lei... nu prea sunt de acord...

In rest m-am simtit bine si pot spune ca am avut parte de o duminica reusita!

Multumim D!

Edited by Guest

Mi s-a spus ca anul trecut a fost recunoscut, oficial, ca sport.

1000 de lei ar fi un buget strong, din ce mi-a zis D. Si la pescuit bagi zeci de mii de lei. Karting e scump etc.

Daca mergi la Airsoft o data pe luna, 800 de lei cred ca sunt suficienti, eu mi-am facut calculele pentru propriul echipament, cu speranta ca ma veti primi >))

ba daaaaaaaaa; pe bune, foarte dragut

vezi ca M. G. e bandit, nu te lua dupa el

eu am inceput sa joc airsoft cu un pistol de plastic si o masca de 30 lei, asa ca....

scuze de offtopic; repet, foarte dragut si jocul si reportajul! multumiri Dok pt invitatie si pt un joc frumos si tie (voua) pt un reportaj foarte bun!