cvlad

Operatiunea Moonlight - 01 Apr 2012 - Bulbucata

Recommended Posts

teaser

IMG_624.jpg

IMGP9261.jpg

restul ... cand sta ploaia (toate by Bashque)

a, da, si gay p0rn

IMGP9256.jpg

pozne - https://picasaweb.google.com/102587960566127668686/1apr2012?authkey=Gv1sRgCLO4wZSa0rvk4AE

pm daca e ceva neinregula cu linkul. am scos din calup doar cadrele way out of focus. cam 30-40... au ramas 428

---

le: am sters 2 poze cu un cui

Edited by Guest

foarte tare eventul, m-am distrat bine, chiar daca foarte ud.

La mai multe!

Also moar pix! <3

Foloseste te rog butonul de edit si adauga restul de linkuri la unul din posturile deja creeate.

Edit : Multumiri

Edited by Guest

Ok ..cred ca M.G a mers prea departe de data asta. Noi, colegii de echipa ii cunosteam "preferintele", dar am pastrat discretia mergand pe principiul "cover his ass", iar el apare public in astfel de ipostaze, sa-i fie rusine , eu nu o sa-i mai apar fundul...il are deja pus la bataie

@ Venin: a fost buna eugenia aia?

Super fain, pacat de vreme..meritati macar sa nu fie vant.

multumiti-mi mie ma! ca io le-am unit

Tu sa te taci ca ai fugit azi ca ars de langa noi..

am vrut sa iti arat piesa aia.. da ai fugit cu mil la Papa.. Bastarzilor...

Edit : o sa fac poze la ea.

Edited by Guest

mea culpa. io nu mancasem de ieri

edit: scriu si io impresii dupa ce imi scot apa din cur.

mea culpa. io nu mancasem de ieri

S-a vazut,mai grele hainele de pe tine...dar de,vedetele trebe sa isi mentina selueta

Foarte Frumos jocul si ""vremea"".Multumim organizatorilor si participantilor ptr o duminica de airsoft reusita parera mea

e asta numesc eu o duminica frumoasa , multumim orgazinatorilor si participantilor

chear daca a fost frig la inceput , totul s-a terminat cu bine, au fost actiuni si lupte pe tot parcursul zilei , Toti au avut parte de infruntari cu adversarii ( deci nu a fost plictisitor pentru nimeni ), asa ca sunt si eu de acord sa le multumim organizatorilor pentru efortul depus ca noi sa avem din nou o zi frumoasa de joc.

Raman la parerea mea : daca adversarii s-ar diferentia mai mult ( exemplu - unii pe cap cu casti si unii ca palarii ) prin podoaba capilara am stii de la inceput ca cei care sa apropie de noi sunt dusmani sau prieteni. Sper ca intro zi indiferent unde si cu cine jucam sa avem aceasta diferentiere

Foarte fain jocul, mi-a placut tare! Multumesc tuturor jucatorilor pentru o duminica frumoasa! Si zic eu, multumesc si de vreme, se putea mai rau; sa nu il maniem pe Barbosul Suprem ca poate face mai rau!

Pozele facute de Sick le gasiti in linkul de mai jos. Atentie, sunt inca in upload, mai dati cate un refresh din cand in cand, ca sunt multe si merge mai greu.

https://picasaweb.google.com/102399725688117460900/MoonlightIIBulbucataApr2012

LE: Inca nu e vizibil, schimb linkul cand e gata. Sorry boys.

LLE: Merge acum, vizionare placuta!

Edited by Guest

...sa nu il maniem pe Barbosul Suprem ca poate face mai rau! ...

Nu ma supar mai!

Bai oameni buni, a fost fain; pacat de vreme, dar s-a compensat prin voie buna, organizare buna si fairplay. Multumiri tuturor celor implicati (organizatori, fotografi, colegi si adversari)!

Frumos joc. Daca nu era ploaia marunta si sacaitoare ca sa nu mai spunem de vant, ar fi fost si mai frumos. Cu toate astea m-am distrat de minune. Felicitari organizatorilor, in special lui Alecu.

Pana data viitoare...Toate bune!!!

Fie zi cu soare sau cerul noros... fie zi cu ploaie noi jucam frumos... Felicitari organizatorilor....

Mai erau cateva dar se pare ca si picassa e limitat.... o sa imi fac un server de ftp numai de-al dracu asa.

In numele echipa MAT va multumim pe toate participanti pt un joc chiar distractiv, dinamic si bine organizat.

In spetial lui Alecu si WTF care s-a ocupat cu organizarea lui, bravo domnilor!!!!

Ne am distrat la greu, eu nici nu mi am dat semana cat de repede a trecut timpul

Multumim si la War Photographers (Bashque, Boldeanul si altele) care au fost prezenti si au inmortalizat ziua

Merci ALF, dar de data asta nu am fost eu fotograful, a fost Sick. Eu am jucat alaturi de voi. Oricum, de acum voi lua si eu aparatul la joc ca un backup pt Light.

Multumim organizatorilor de efortul depus, a fost o duminica reusita din toate punctele de vedere