Tud

Zile De Joc -- Sambata --

Recommended Posts

Io cred ca merita o zi de vineri fara bere vodka si alte cele,ca nah,a-ti vazut si voi pozele

si sambata...se trage ,cine se baga normal ca o sa stea pana tarziu doar nu mergem atata drum pt 2 ore de joc

merita fara bere, votka, sex si nici aer locatia aia

daca mergem eu vineri seara la 21.00 dorm si daca ii fur la tata-miu somniferele

eu zic ca e prea prematur sa vb de sambata asta

trebuie facuta lista / masini / oameni dispusi etc etc...

nu exista "prea devreme"

nu suntem de factura birocratica.

vrem, mergem. nu vrem, nu mergem.

atat.

eu pot sa merg si cu tren/autobuz/whatever.

daca e masina bine. daca nu, iara bine. ce kkt, in momentu' de fata ma gandesc la ia-ma nene pana in suedia. nu mi-o fi greu sa ajung al arad. wtf...

ok coaielor, atunci hai sa incercam sa organizam

dar mai intai ar trebui sa asteptam confirmarea de la rzv ( si asta vine joi ) , deci ... cum vreti

bai sherpozaurle cum "tipul cu furca" si/sau "tipul de pe stalp" sa te duci cu autostopul? cu replica la tine? nu te vad bine tinere in globul meu de cristal ...

te prind aia cu arma la vama te manca asa la aeroport sau chestii mai organizate da poate stiu si ei de airsoft dar un autostopist cu ceva ce seamana cu o automata si care nu prea vorbeste limba (ungaria, germania) cred ca te vor retine mult baietii

e foarte simplu, cu pushca in bagaje. ce m-am plimbat ultimii ani prin europa, pai nici dracu nu te intreaba ce ai la tine...

si in lipsa de ocupatie, ma gandesc la un road trip, gen tren + autobuz + feribot + ia-maa nene (pe unde e cazul).

in orice caz nu am de gand sa trec frontiere sensibile cu autostopul, ce dreq

da' poate ma duc totusi cu avionu, mai e vreme, vad eu...

sa vad cum se mishca si restul lumii de prin tara

lasa ma ca nu strica

faza nashpa e ca se pare ca weekend'ul asta va trebui sa merg la cs... s-au intors socrii si cam tre sa fac act de prezenta, deci cam ciuciu joc pentru mine

daca ma fofilez cumva anuntz

hop, si sambata asta ce invartim?

eu zic sa bagam... am scris si la noi pe forum scriu si aici sa nu ziceti ca nu ati stiut...

11.30 Billa suna bine pt toata lumea?

locatia TBD (to be determined pentru francofoni)

11:30 e beton dar vezi Tud ca in ultimele sapt ne-am intalnit la benzinaria de langa ca e mai cald decat afara in parcare la Billa.

Ceau, ma bag si eu si inca 2 prieteni. E ok ori unde mergem, dar prefer la arad pt ca acolo nu am mai jucat si vreau sa vad cum e si oricum am masina deci nu ma cara nimeni in spate,sper sa ne strangem si cel mai mult sper sa nu fie jer

atentie, aici vorbim de meciul de sambata care hotaram la locul faptei unde il jucam... meciul de la Arad e duminica

Scuze de necro. M-am mutat in Timisoara de aproape 1 an, dar nu am reusit sa mai joc airsoft in timpul acesta. Am participat la evenimente nationale (fac parte din DAC Deva), dar la antrenamente aproape deloc. Stiu ca exista ACT in oras (am si un coleg la serviciu), dar altceva nimic. Mi-am reparat replica si duminica as vrea sa particip la un antrenament/joc. Cu cine pot sa iau legatura si din alte cluburi? Unde se joaca de obicei? La ce ora? Se plateste taxa pentru cei care nu sunt membri? Multumesc.