Tristan

Salut

Recommended Posts

Rog pe cineva sa stearga topic-ul , am inteles tot ceea ce vroiam sa inteleg si chiar mai mult de atat

Tristan, e cam greu sa intelegi doar de pe forum.

Vino sambata la joc la Lehliu, sa intelegi exact cu ce se mananca.

Daca vrei sa vii noi te primim, si stiu ca sunt microbuze spre Lehliu din ora in ora, deci ai cu ce sa ajungi.

Poi asta este si ideea sa vin sambata acolo , am vorbit cu swarm la telefon si mi-a explicat mai multe lucruri si abea astept sa vad cu ce se mananca

Are dreptate la treaba cu alesul replici....mai strange un pic si iati CYMA 050 sau CYMA 050A, nu te arunca din prima sa iei un stift ieftin de plastic...CYMA are gearbox ramforsat si poti pune si o baterie LiPo de 11,1V si asa o sa ai o rafala mai buna si un rasuns mai bun la tragaci.Este replica saracului )..ieftina si buna!

Vineri sau luni(saptamana viitoare) primesc un Dragunov SVD ASG (A&K) si sincer abia astept , credeti ca as putea gasi o luneta pentru ea sh , mai ieftina ceva..

Am primit arma si dupa ce mi-am rupt degetele cu incarcatul abia astept maine dimineata sa reglez si hop-up-ul cum trebuie , pun cateva tinte si sa vezi distractie pe mine

Maine avem meci la Lehliu ora 13.30 daca vrei poti veni sa testezi arma intrunl oc amenajat .

Vezi pe unde pui tintele sau pe unde te afisezi cu arma.Poate auzim de tine la tv

Concluzie...trebuia scris cu rosu...dar putin mai mare ca savada toti

Felicitari de achizitie, sa o folosesti cu placere.

Nu pot spune decat ca imi place la nebunie REPLICA , dupa ce am facut bataturi de la atata incarcat si tras pe langa tinta am inceput sa ma pricep cat de cat , cu hop-up-ul , cu reglarea lui , si imi place la nebunie acum tot ce trebuie este sa strang niste bani de o luneta , am vazut cateva dar sunt can 700 ron , ceva ce mi-a placut acum as vrea sa intreb majoritatea (defapt toate) sunte special facute pentru SDV pot face ceva , sa modific ceva eu stiu ca pot achizitiona o luneta mai ieftina sa zic 150-250 ron?

Nu stiu la ce preturi te-ai uitat tu dar cu 100-150 lei i-ti cumperi o luneta mai mult decat decenta.

Salutare , asta seara am avut un eveniment neplacut , am lovit masina ...

Am dat cu spatele era, in oglinda batea soarele nu am apreciat distanta si am zgariat masina , si acum am ajuns la concluzia ca trebuie sa fac rost de bani pentru vopsirea barii spate a masini , asta necesita bani , deoarece eu nu am numarul suficient de post-uri sa deschid un topic la categoria vanzari , ma poate ajuta cineva sa fac asta?

Doresc sa vand svd-ul , am observat ca sniping-ul nu este de mine , mai ales daca nu ai si o luneta.

Pe viitor o sa incerc si ceva cu bateri , o REPLICA electrica.

Dar momentan sunt in cautare sa vand arma si sa ma ajute cineva sa postez.

Daca ma poate ajuta cineva rog sa posteze aici si ii voi trimite eu un link cu tot ceea ce trebuie , poze, detalii , tot.

nu poti posta decat daca ai 75 posturi,si nu te gandi sa le faci "peste noapte" ca nu vei obtine decat un BAN.

totusi este cam greu sa faci 75 de posturi si sa fi la subiect..de obicei primele posturi ale unui nou venit sunt de cumparare...dar nu poti posta reply ca vrei tu acel lucru. Ai noroc doar atunci cand are nr de tel in post!. Inteleg ca nu ai voie sa vinzi pana cand faci 75 de posturi...dar nici sa cumperi nu prea poti!

Am vazut ca lumea posteaza pentru altcineva , adica eu postez pentru "tine" din cauza ca tu nu ai numarul respectiv de posturi , ma poate ajuta si pe mine cineva cu acest lucru , adica sa posteze anuntul pentru mine?

de obicei postezi pentru cineva pe care il cunosti.Nu o sa posteze nimeni pentru tine daca nu te stie personal, deoarece acest lucru implica ca eu (ca "postator") garantez pentru tine si confirm ca replica este in buna stare, conform descrierii tale (ca "vanzator")

Poi si daca arat poze , ca nu am folosit-o decat de 3 ori , am tras in cateva tinte , si am aranjat hop-up-ul de 2 ori , am tras maxin 100 de bile.

Nu are nimic arma din punct de vedere tehnic sau optic.

ocazii

direct cunoscutilor cu care joci

direct cunoscutilor cu care nu joci

forumul asta nu e aici pentru ca tu sa vinzi lucruri...

Chiar asa greu se sterge un topic , am trimis pm moderatorului , am postat aici , ce trebuie sa mai fac?