The Fucker

SELA - Iron Legion

Recommended Posts

Raportul meu pentru BW4

https://docs.google.com/document/d/1dmuKFqvMCqatkNcDk2m67wpDs2xOhl8pVIhccRTpchA/edit?invite=CNmim9YN

Multumiri jucatorilor romani, din partea organizatorilor, pentru prezenta, corectitudine si dedicare!

Multumiri si din partea mea organizarii si in special lui Charlie-Zero pentru dedicarea timpului in HQ. Are si stofa de comandant. Eu cred ca a fost mai dedicat si decat sultanul nostru

Ar fi frumos ca sa fim chiar si mai discipinati pe viitor. Sper sa vad cat mai putini din jucatorii de la noi care "isi fac" eventul si cat mai multi care il fac asa cum trebuie, alaturi de cei din compania/plutonul/squadul lor, in pozitia unde ii vrea misiunea primita. Asa o sa fie si munca celor care se dedica staff-ului HQ mai usoara si mai plina de satisfactia lucrului bine facut, pentru ca o sa aiba acele resurse cu care sa isi execute misiunea.

L.E. Am mai spus ca pentru mine a fost cel mai reusit eveniment din toate?

Si ca sa sustin ce am scris mai sus ... Am devenit KIA de 2 ori in joc.

Odata sigur lovit de romanii nostrii dornici de "chizdeala" la 1 noaptea, cand angajamentul deja era tranasformat in degringolada armata

A doua oara cand am iesit din obiectiv incercand sa "vindec" extra si pe altii care erau din alta comanie si am fost "pacalit" de niste TF care nu respectau dress code ca sa ajung la ei.

Oricum, ce sustin, e ca daca stai in formatie, cum vrea Plt Cmd sau Coy Cmd totul se poate termina cu bine. Si chiar am avut destula actiune de carat cu trenul oricum.

Ar fi fost si mai fain sa parcicip la event asa de mare, si cu toata actiunea aia, sa fiu si in stare sa ma intorc de la el fara sa devin erou dar si fara sa folosesc respawn

Din pacate ai vazut ca multi merg acolo doar pentru "chizdeala". Nu conta misiunea. Daca ei auzeau ca se trage la 200 de metri in dreapta mergeau acolo si isi bagau picioarele in misiune.

Pe viitor ar trebui ca cei dornici de chizdeala sa formeze un pluton separat. Asa ne-am putea indeplini misiunile in liniste.