Sign in to follow this  
uziel

The Infamous Banlist

Recommended Posts

Si asa, am ajuns si la lucruri de-astea...

In urma deliberarii consiliului de administratie, domnul dragos.vasile se afla pe tusa pana joi, 10 aprilie, pentru cacaturi repetate. Majoritatea stiu despre ce vorbesc. Daca cineva are dubii, PM cate un admin si va fi iluminat.

Dupa cum se astepta toata lumea, domnul cinefilul sta pe bara 3 zile, la cererea telespectatorilor.

Si uite asa i-am dat ban permanent lui cinefilul. Pierdem timp cu el si nu asta e scopul forumului.

haha!

snuffy a vrut neaparat niste vaselina - a se citi materiale la care civilii nu au acces.

nu a vrut sa o lase moale, si a tinut mortis sa ne arate cunostiintele sale de chimie. o chestie de genul asta pune o comunitate intreaga in pericol, ganditi-va inainte sa va dati cocosi pe tastatura!

ban 3 zile

Dl Airsoftneamtdotcom si-a cautat-o cu lumanarea. Daca continua in ritmul asta se va sterge contul. Ban 3 zile

Later edit: La prima abatere minora nu i se va mai permite sa faca publicitate pe acest forum

Dl. Simici Romeo (3 zile) pentru continuarea flame-urilor in ciuda warn-ului primit.

Dl Airsoftneamtdotcom si-a cautat-o cu lumanarea. Daca continua in ritmul asta se va sterge contul. Ban 3 zile

Later edit: La prima abatere minora nu i se va mai permite sa faca publicitate pe acest forum

Airsoftneamtdotcom: ban 3 zile pt viewtopic.php?f=26&t=2037&start=165

Asa cum scrie si mai sus, este posibila sa se revoce dreptul de publicitate pe acest forum.

Pana la o decizie a adminilor, threadurile de vanzare sunt suspendate.

Later edit: ban-ul se extinde la o luna.

gabs, anti-socialul depresiv care sufera de complexe de inferioritate, in fata membrilor de pe forum. Vesnicul ranit, a carui singura greseala este ca s-a nascut inconjurat de idioti, care nu pot sa se ridice la nivelul lui intelectual. De aceea, e bine sa nu se coboare nici el la al nostru: ban permanent.

kopanu' - pentru ca ignora in mod repetat request-urile adminilor in privinta regulamentului de publicitate pe forum.

gyncnouhLaugh

bot spammer or some shit. banip si username, permanent, forever, Amin.

BABA PAUL VALENTIN pentru frauda pe sectiunea vanzari, perioada nedeterminata. Daca are ceva de adaugat o poate face pe adresa mea de e-mail

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this